Reja dhe përdorur vinça në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Vinça


1 974
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 99 1/99   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
COMEDIL CBR 36 H - vinç-urë
Pyet për çmimin
Böcker AHK 27/1200 Easyline - vinç për të gjitha terrenet
75 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Coles Cranes 625S, 20T  - autovinç
 30
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autovinç

1984
21 102 orët

BASAN GmbH

16

Gjermani, Oelsnitz

Grove RT630 *30t/10900H/3208 V8/4x4x4*  - autovinç
 20
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autovinç

1981
10 900 orët

BNS Intercon GmbH

Gjermani, Dillingen/Saar

Numri i referencës 22201

CATTANEO CM 371 - vinç-urë
 1
91 150 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç-urë

E re
2019

Botuar: 3orë 29min

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Stary Zamość

ABC 350 ton - vinç
 3
1 687 EUR
Ankandi

Vinç

Botuar: 6orë 50min

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

ABC 350 ton - vinç
 2
1 350 EUR
Ankandi

Vinç

Botuar: 6orë 50min

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

ABC Sving kran - vinç
 8
1 350 EUR
Ankandi

Vinç

1989

Botuar: 6orë 50min

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

Weatherford Iron Derrickman S3 - vinç
 29
3 374 EUR
Ankandi

Vinç

Botuar: 6orë 52min

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

ABC AFR 10 - vinç
 5
810 EUR
Ankandi

Vinç

1998

Botuar: 6orë 52min

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

Spierings SK488-AT4 - vinç-urë
 16
Pyet për çmimin

Vinç-urë

2001
29 585 orët
Pesha neto: 48 000 kg

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

Spierings AT5 SK599 - vinç-urë
 20
192 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç-urë

2005
16 685 orët
Pesha neto: 60 000 kg

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

Hoeflon C6e - mini vinç
 12
Pyet për çmimin

Mini vinç

E re
2022
15 orët
Pesha neto: 3 000 kg

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

Hoeflon C1e - mini vinç
 13
Pyet për çmimin

Mini vinç

E re
2023
1 orët
Pesha neto: 800 kg

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

Kobelco RK250-5 - vinç për terrene të vështira
 20
52 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Vinç për terrene të vështira

2002
13 070 orët
Pesha neto: 26 500 kg

Botuar: 2d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 193893

  - vinç skelë
 3
1 000 EUR
Ankandi

Vinç skelë

Botuar: 2d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Tip 2, Weerselo, 7595 KN

Numri i referencës 9245580

LIEBHERR LTM 1030/2 - autovinç
 1
67 120 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autovinç

1998
12 700 orët

Botuar: 2d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Kraków

Klaas K17-24KA - autovinç
 10
Pyet për çmimin

Autovinç

2009
Ngarkesa e dobishme: 500 kg

Botuar: 2d

INTER BUSINESS FR

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Vietato Pesante - vinç
 20
750 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Vinç

1977

Botuar: 2d

AUCTELIA SA

6

Belgjikë, MONT-SAINT-GUIBERT

Numri i referencës 5194-003

EPSILON M10Z83 - pajisje pylltarie
 7
Pyet për çmimin

Pajisje pylltarie, vinç

2015

Botuar: 2d

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Hungari, Szolnok

LIEBHERR LTM 1220 5.2 - autovinç
 13
Pyet për çmimin

Autovinç

2007

Botuar: 2d

ANLOBER SL

9

Spanjë, BARCELONA

IHI CCH50 - vinç me zinxhir
 10
7 000 EUR

Vinç me zinxhir

1993
5 356 orët
Ngarkesa e dobishme: 4 800 kg

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Tadano Faun Tadano - Faun ATF 200 G-5 - vinç për të gjitha terrenet
 2
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2016
Pesha neto: 200 000 kg

Botuar: 2d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

Holandë, Sassenheim

Tadano Faun Tadano - Faun ATF 50G-3 - vinç për të gjitha terrenet
 18
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2009
Pesha neto: 50 000 kg

Botuar: 2d

Used Cranes and Materials Holland B.V.

Holandë, Sassenheim

1 2 3 99   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Cranes
t1 old