Vinça


1 423
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 72 1/72   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Rigo RT 500 - vinç mobil
280 000 EUR
Çmimi neto
Liebherr LTM1100-5.2  - vinç i të gjithë terreneve
349 000 EUR
Liebherr A 954 B HD (12001143) - vinç
 13
Pyet për çmimin

Vinç

2000
8 801 orët
Pesha neto: 64 700 kg
286 hp

Online: 3orë 35min

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

13

Gjermani, Grossenaspe

ID 12001143

Liebherr LH 26 M - vinç
 16
Pyet për çmimin

Vinç

2015
11 900 orët
Pesha neto: 26 300 kg
150 hp

Online: 5orë 1min

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 5766

XCMG QY50D - vinç
 4
61 422 EUR

Vinç

2017
4 184 km
2 600 orët
Pesha neto: 18 085 kg

Online: 9orë 20min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2020112508

XCMG QY16D - vinç
 5
29 449 EUR

Vinç

2017
3 701 km
2 800 orët
Pesha neto: 18 085 kg

Online: 9orë 22min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2020112507

Demag AC 200-1  - vinç i të gjithë terreneve
 8
Pyet për çmimin

Vinç i të gjithë terreneve

2006
71 072 km

Online: 12orë 1min

VEMA CRANE B.V.

Holandë, Niederlande, Breda

 2008 HLDS HL5515 - vinç-urë
 11
Ankandi

Vinç-urë

2008

Online: 12orë 8min

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

ID 620022306

LIEBHERR Potain HD 40 - vinç-urë
 7
44 550 EUR

Vinç-urë

2000
5 000 orët

Online: 12orë 53min

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Gdynia

P&H Omego - vinç mobil
 3
42 530 EUR

Vinç mobil

1990
5 000 orët

Online: 12orë 53min

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Pietrowice Wielkie

Terex Demag AC200-1 - vinç mobil
 8
Pyet për çmimin

Vinç mobil

2006
71 072 km
12 951 orët

Online: 1d

VEMA CRANE B.V.

Holandë, Nieuwe Bredase baan 2, 4825BP, Breda

Terex Demag CC 2800-1 - vinç me zinxhir
 20
1 900 000 EUR
Çmimi neto

Vinç me zinxhir

2010
15 333 orët
Pesha neto: 648 220 kg

Online: 1d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Doha

ID T2692

Liebherr A 944 C 2010 Litronic + Polyp - vinç
 19
Pyet për çmimin

Vinç

2010
11 632 orët
Pesha neto: 60 000 kg
258 hp

Online: 1d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 4365

 Toa CC205HAW - vinç me zinxhir
 20
Ankandi

Vinç me zinxhir

Online: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140230026

XCMG QY16D - vinç
 5
25 242 EUR

Vinç

2017
7 242 km
2 500 orët
Pesha neto: 10 886 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2020112403

LIEBHERR LTM1055-1 50 Ton 6x4x6 - vinç i të gjithë terreneve
 5
Ankandi

Vinç i të gjithë terreneve

2001

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

TEREX AC55-1 - vinç i të gjithë terreneve
 20
Ankandi

Vinç i të gjithë terreneve

2007
84 346 km

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Holandë, MOERDIJK, NLD

Linden L30/38  - vinç-urë
 14
Ankandi

Vinç-urë

Online: 1d

Blinto AB

Suedi, Schweden, Lindesberg

Muller Martini  - vinç skelë
 5
1 000 EUR
Ankandi

Vinç skelë

Online: 1d

Troostwijk Auctions

Francë, E Lomag, Rue De Bruxelles, Pontault Combault, 77340

ID 6777101

Muller Martini  - vinç skelë
 6
1 000 EUR
Ankandi

Vinç skelë

Online: 1d

Troostwijk Auctions

Francë, E Lomag, Rue De Bruxelles, Pontault Combault, 77340

ID 6777118

Muller Martini  - vinç skelë
 5
800 EUR
Ankandi

Vinç skelë

Online: 1d

Troostwijk Auctions

Francë, E Lomag, Rue De Bruxelles, Pontault Combault, 77340

ID 6777078

Muller Martini  - vinç skelë
 8
1 000 EUR
Ankandi

Vinç skelë

Online: 1d

Troostwijk Auctions

Francë, 2 Avenue Gutenberg, Bussy Saint Georges, 77600

ID 6777145

1 2 3 72   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.