Vinça me zinxhir


   Faqja 1 e 10 1/10   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Liebherr HS 885 HD - vinç me zinxhir
Pyet për çmimin
Terex CC2400-1  - vinç me zinxhir
Pyet për çmimin
Liebherr HS 885 HD - vinç me zinxhir
 2
Pyet për çmimin
2005

Online: 13orë 36min

Zwagerman Materieel B.V.

8

Holandë, 1394 AE Nederhorst den Berg

ID ZW.415

Sumitomo SC 900-PAX S-3 - vinç me zinxhir
 2
Pyet për çmimin
2003

Online: 13orë 36min

Zwagerman Materieel B.V.

8

Holandë, 1394 AE Nederhorst den Berg

ID ZW306

TADANO TM15Z-1 1.5 Ton - vinç me zinxhir
 10
Ankandi

Online: 22orë 23min

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Holandë, MOERDIJK, NLD

SENNEBOGEN 640E - vinç me zinxhir
 6
Pyet për çmimin
2015

Online: 1d

FÖLDGÉP-AGRO Kft

6

Hungari, Győr

 Ruston Bucyrus 61RB Super Crane - vinç me zinxhir
 7
Pyet për çmimin
1987

Online: 1d

THOMTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, HAMPSHIRE

P&H 550AS - vinç me zinxhir
 3
59 000 EUR
1983
5 922 orët

Online: 2d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3949

Hitachi KH180-3 - vinç me zinxhir
 3
115 000 EUR
1995
4 203 orët

Online: 2d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3951

Hitachi KH180-3 - vinç me zinxhir
 2
115 000 EUR
1994
7 696 orët

Online: 2d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3950

Liebherr HS871HD - vinç me zinxhir
 9
85 000 EUR
Çmimi neto
1990
19 882 orët

Online: 2d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 179856

LIEBHERR LTR 1100 - vinç me zinxhir
 1
Pyet për çmimin
2008
9 863 orët
Ngarkesa e dobishme: 100 000 kg

Online: 4d

CIE INTERNATIONAL

Francë, Plourhan

SENNEBOGEN 640e - vinç me zinxhir
 6
Pyet për çmimin
2015

Online: 5d

FÖLDGÉP-AGRO Kft

6

Hungari, Győr, Pesti U. 3

Liebherr HS 853 HD - vinç me zinxhir
 20
Pyet për çmimin
1999

Online: 5d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Terex CC 400 - vinç me zinxhir
 4
Pyet për çmimin
2007

Online: 5d

Zwagerman Materieel B.V.

8

Holandë, 1394 AE Nederhorst den Berg

ID ZW.322

Liebherr LR1800 - vinç me zinxhir
 4
2 450 000 EUR
2001
21 500 orët

Online: 6d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3936

Liebherr HS 853 HD - vinç me zinxhir
 2
Pyet për çmimin
1999

Online: 7d

Zwagerman Materieel B.V.

8

Holandë, 1394 AE Nederhorst den Berg

ID ZW394

Liebherr LR 853 - vinç me zinxhir
 3
Pyet për çmimin
1997

Online: 7d

Zwagerman Materieel B.V.

8

Holandë, 1394 AE Nederhorst den Berg

ID ZW.225

Liebherr LR 11200 - vinç me zinxhir
 2
Pyet për çmimin
1994

Online: 8d

LIEBHERR-WERK EHINGEN GMBH

L

Emiratet e Bashkuara Arabe, 2540 Dubai

ID LWE16187

 Nissha DH400-2 - vinç me zinxhir
 3
Ankandi

Online: 9d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140241776

Jekko SPD360CDH Ormet - vinç me zinxhir
 18
36 900 EUR
Çmimi neto
2011

Online: 11d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Jekko Ormet SPD265C - vinç me zinxhir
 16
28 900 EUR
Çmimi neto
2011

Online: 11d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

1 2 3 10   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.