Vinça mobilë


   Faqja 1 e 32 1/32   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco EUROCARGO 90E18 EURO 5 + KLAAS ALU-KRAN 28 METER  - vinç mobil
 15
44 950 EUR
Çmimi neto
2010
202 756 km
179 hp

Online: 20orë 21min

RH TRUCKS B.V.

Holandë, Meerkerk

LIEBHERR MK 63 - vinç mobil
 1
Pyet për çmimin
2009
6 692 orët
Ngarkesa e dobishme: 6 000 kg

Online: 20orë 49min

CIE INTERNATIONAL

Francë, Plourhan

PPM ATT 280 - vinç mobil
 1
Pyet për çmimin
1991
9 758 orët
Ngarkesa e dobishme: 25 kg

Online: 20orë 49min

CIE INTERNATIONAL

Francë, Plourhan

LIEBHERR LTM 1025 - vinç mobil
 5
31 950 EUR
1990
13 800 orët

Online: 21orë 46min

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Głogów

TEREX PPM ATT 1190 - vinç mobil
 7
123 100 EUR
1993
1 458 orët

Online: 21orë 47min

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Szczecin

Liebherr LTM1090-4.1 - vinç mobil
 3
Ankandi
2006

Online: 22orë 6min

IronPlanet Europe

Francë, Rive

Faun ATF230-6 - vinç mobil
 3
Ankandi
2003

Online: 22orë 6min

IronPlanet Europe

Emiratet e Bashkuara Arabe, Jebel Ali Free Zone

Demag AC80-1 - vinç mobil
 3
Ankandi
1999

Online: 22orë 6min

IronPlanet Europe

Omani, Constanta

LIEBHERR LTM 1080/1 - vinç mobil
 1
Pyet për çmimin
1999
99 900 km
19 orët
Ngarkesa e dobishme: 80 000 kg
428 hp

Online: 22orë 26min

Heavy Lift Italia Srl

Itali, TRIESTE

TEREX Bendini A300 , 4x4x4 , 30t - 24m - vinç mobil
 20
47 000 EUR
2002
10 000 orët
Pesha neto: 24 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 30 000 kg
134 hp

Online: 1d

CIEZAROWKI.PL.

6

Poloni, Kraków

HYDROS DS-401T 40T - vinç mobil
 7
18 700 EUR
1984
1 orët

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Działdowo

Liebherr LTM 1025 - vinç mobil
 4
48 000 EUR
1989
16 000 orët

Online: 1d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3946

Scm 80 TON AT CRANE 8X6 - vinç mobil
 20
165 000 EUR
Çmimi neto
2009
20 000 km
2 298 orët
Pesha neto: 48 000 kg
428 hp

G.A. Den Otter

14

Belgjikë, Meer

ID 0012000

Liebherr LTM 1200.1 10X8X8 JIB - vinç mobil
 20
395 000 EUR
Çmimi neto
2002
Pesha neto: 60 000 kg
544 hp

G.A. Den Otter

14

Belgjikë, Meer

ID 0013921

Liebherr LTM 1070 4.1 - vinç mobil
 20
185 000 EUR
Çmimi neto
2006
17 305 orët
Pesha neto: 47 850 kg
367 hp

G.A. Den Otter

14

Belgjikë, Meer

ID 0015424

PPM 280ATT - vinç mobil
 20
13 000 EUR
Ankandi

Online: 3d

Troostwijk Auctions

Gjermani, , Neumünster, 24539

ID 6979131

Scania LIEBHERR LTF 1035 KRAN/KRAAN/CRANE /MONTAGEKRAN/  - vinç mobil
 10
Pyet për çmimin
2009
113 268 km
340 hp

Online: 3d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

MAN TGS 41.480 8X4 SENNEBOGEN HPC 40 KRAN/KRAAN/CRAN  - vinç mobil
 15
Pyet për çmimin
2009
113 072 km

Online: 3d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

PPM ATT 390 - vinç mobil
 4
55 060 EUR
1995
14 000 orët

Online: 3d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Teodory

Klaas K28-34 - vinç mobil
 7
35 230 EUR
1997
1 160 orët

Online: 3d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Tuliszków

1 2 3 32   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.