Vinç për terrene të vështira Grove RT530E

Online: 9m 24d

Marka GROVE
Viti i prodhimit 1999
VIN 220 808
Vendndodhja Kuvajti, East Ahmadi
Telefoni +353 (0) 1 8...

Ankandi

Oferto tani

Shitësi
Marketplace-E
Marketplace-E Irlandë
Më shumë se 3 vjet me Truck1
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Vinç për terrene të vështira Tadano TR300E-2
Tadano TR300E-2
2005, 21 956 km, 5 900 orët
Holandë, Leur
59 500 EUR
Vinç për terrene të vështira Tadano TR300E-2, 2005
Vinç për terrene të vështira Grove RT500C
Grove RT500C
1999
Kuvajti
Vinç për terrene të vështira Grove RT500C, 1999
Vinç për terrene të vështira Grove RT 530 E
Grove RT 530 E
2006, 1 785 orët
Belgjikë, Stabroek
79 000 EUR
Vinç për terrene të vështira Grove RT 530 E, 2006
Vinç për terrene të vështira Grove RT9130E
Grove RT9130E
Singapori, Singapore
Vinç për terrene të vështira Grove RT9130E
Vinç për terrene të vështira GROVE RT58 D
GROVE RT58 D
1999, 4x4, Dizel, 4 693 orët
Holandë, Schaijk
Vinç për terrene të vështira GROVE RT58 D, 1999
Vinç për terrene të vështira Grove RT 550 E
Grove RT 550 E
2016, 3 909 orët
Belgjikë, Stabroek
189 000 EUR
Vinç për terrene të vështira Grove RT 550 E, 2016
Vinç për terrene të vështira Grove RT540E
Grove RT540E
2010, 5 417 orët
Holandë, Velddriel
78 800 EUR
Vinç për terrene të vështira Grove RT540E, 2010
Vinç për terrene të vështira Grove RT9130E-2
Grove RT9130E-2
2012, 9 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
324 500 EUR
Vinç për terrene të vështira Grove RT9130E-2, 2012
Vinç për terrene të vështira GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4
GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4
2016, 1 717 orët
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Vinç për terrene të vështira GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4, 2016
Vinç për terrene të vështira GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4
GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4
2001
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Vinç për terrene të vështira GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4, 2001
Vinç për terrene të vështira GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4
GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4
2003
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Vinç për terrene të vështira GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4, 2003
Vinç për terrene të vështira GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4
GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4
2005
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Vinç për terrene të vështira GROVE RT530E 30 Ton 4x4x4, 2005
Vinç për terrene të vështira Grove RT 518 Geländekran
Grove RT 518 Geländekran
1980
Holandë, Geleen
Vinç për terrene të vështira Grove RT 518 Geländekran, 1980

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.