Vinça të të gjithë terreneve


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Terex Demag AC35L Valid Inspection Till 08-2022, 35t Capacity,  - vinç i të gjithë terreneve
 20
Pyet për çmimin
2006
176 570 km

Online: 2m 9d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80378

Kato NK Kraanauto 11 TON 6x6 - vinç i të gjithë terreneve
 20
6 500 EUR
Çmimi neto
1973
Pesha neto: 12 181 kg

Online: 15orë 12min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 000646

XCMG XCA60_E 60 Ton - vinç i të gjithë terreneve
 20
Ankandi
E re
2018
160 orët

Online: 22orë 57min

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

Liebherr LTM 1070-4.1 - vinç i të gjithë terreneve
 2
Pyet për çmimin
2006

Online: 2d

LIEBHERR-WERK EHINGEN GMBH

L

Gjermani, 14822 Linthe OT Alt-Bork

ID LWE20862

Liebherr LTM 1055-3.2 - vinç i të gjithë terreneve
 2
Pyet për çmimin
2017

Online: 2d

LIEBHERR-WERK EHINGEN GMBH

L

Gjermani, 14822 Linthe OT Alt-Bork

ID LWE20940

Liebherr LTM 1055-3.2 - vinç i të gjithë terreneve
 2
Pyet për çmimin
2008

Online: 2d

LIEBHERR-WERK EHINGEN GMBH

L

Gjermani, 14822 Linthe OT Alt-Bork

ID LWE20861

Liebherr LTM 1070-4.2 - vinç i të gjithë terreneve
 2
Pyet për çmimin
2017

Online: 2d

LIEBHERR-WERK EHINGEN GMBH

L

Gjermani, 14822 Linthe OT Alt-Bork

ID LWE20945

Liebherr LTM 1200.1 10X8X8 JIB - vinç i të gjithë terreneve
 20
395 000 EUR
Çmimi neto
2002
8 675 km
8 675 orët
598 hp

G.A. Den Otter

14

Belgjikë, Meer

ID 0013918

Liebherr LTM 1200-5.1 - vinç i të gjithë terreneve
 20
485 000 EUR
Çmimi neto
2007
Pesha neto: 59 750 kg
503 hp

G.A. Den Otter

14

Belgjikë, Meer

ID 0015991

Liebherr LTM 1130-5.1 - vinç i të gjithë terreneve
 20
367 500 EUR
Çmimi neto
2010
242 000 km
6 100 orët
Pesha neto: 59 750 kg
503 hp

G.A. Den Otter

14

Belgjikë, Meer

ID 0014703

Faun TADANO ATF 220G-5 + JIB KRAAN/KRAN/CRANE/GRUA  - vinç i të gjithë terreneve
 15
Pyet për çmimin
2015
3 232 orët

Online: 4d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

Böcker AK 27/1000 Montage kraan - vinç i të gjithë terreneve
 20
29 500 EUR
Çmimi neto
1998
67 870 km
5 178 orët
Pesha neto: 7 490 kg

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

XCMG RT70U 70 Ton - vinç i të gjithë terreneve
 20
Ankandi
2013
289 orët

Online: 4d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

XCMG RT60 60 Ton - vinç i të gjithë terreneve
 20
Ankandi
2017
4 450 orët

Online: 4d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

Terex AC40/2L MOBILKRAN 40 T  - vinç i të gjithë terreneve
 4
101 000 EUR
2008

Online: 4d

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

Poloni, Męcina

Liebherr LTM 1220-5.2 - vinç i të gjithë terreneve
 2
Pyet për çmimin
2007

Online: 5d

LIEBHERR-WERK EHINGEN GMBH

L

Gjermani, 14822 Linthe OT Alt-Bork

ID LWE21076

Terex Demag AC35 Diesel, 4x4x4 Drive, 35t Capacity, 30.4m Main  - vinç i të gjithë terreneve
 20
69 000 EUR
2003
151 071 km

Online: 6d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 11674

Liebherr LTM 1090-4.1 - vinç i të gjithë terreneve
 2
275 000 EUR
2004
14 800 orët

Online: 6d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3944

Liebherr LTM 1220-5.2 - vinç i të gjithë terreneve
 9
710 000 EUR
2013
2 185 orët

Online: 6d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3940

Tadano Faun ATF 220G-5 - vinç i të gjithë terreneve
 8
540 000 EUR
2012
6 229 orët

Online: 6d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 3932

Grove GROVE AT 400 4x4 - vinç i të gjithë terreneve
 16
37 500 EUR
1989

Online: 7d

Mestebeld Trucks B.V.

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID GROVE

1 2 3 21   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.