Oferta të ngjashme

Vinç i të gjithë terreneve FAUN ATF 30-2L
FAUN ATF 30-2L
2005, 8 397 orët
Francë, LA VILLE HELLIO 22410 PLOURHAN, FRANCE
Vinç i të gjithë terreneve FAUN ATF 30-2L, 2005
Vinç i të gjithë terreneve Terex AC35
Terex AC35
2005, 20 500 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
77 806 EUR
Vinç i të gjithë terreneve Terex AC35, 2005
Vinç i të gjithë terreneve GROVE GMK 3055
GROVE GMK 3055
2005, 6 373 orët
Francë, LA VILLE HELLIO 22410 PLOURHAN, FRANCE
Vinç i të gjithë terreneve GROVE GMK 3055, 2005
Vinç i të gjithë terreneve KRUPP 30GMT AT
KRUPP 30GMT AT
1985, 175 000 orët
Poloni, Szczecin
22 230 EUR
Vinç i të gjithë terreneve KRUPP 30GMT AT, 1985
Vinç i të gjithë terreneve TADANO ATF 80-4
TADANO ATF 80-4
2005, 115 000 km, 7 000 orët
Letoni, Rīga
220 000 EUR
Vinç i të gjithë terreneve TADANO ATF 80-4, 2005
Vinç i të gjithë terreneve FAUN ATF 80/4
FAUN ATF 80/4
2005, 75 km
Spanjë, Barcelona
Vinç i të gjithë terreneve FAUN ATF 80/4, 2005
Vinç i të gjithë terreneve LIEBHERR LTM 1060/2
LIEBHERR LTM 1060/2
2005, 90 605 km, Dizel, 11 546 orët, 4-aks
Gjermani, Haltern am See
Vinç i të gjithë terreneve LIEBHERR LTM 1060/2, 2005
Vinç i të gjithë terreneve FAUN ATF 30-2L
FAUN ATF 30-2L
2004, 160 261 km, Dizel, 13 325 orët
Gjermani, Haltern am See
Vinç i të gjithë terreneve FAUN ATF 30-2L, 2004
Vinç i të gjithë terreneve Liebherr LTM1070-4.1
Liebherr LTM1070-4.1
2005, 119 808 km
Holandë, Groenlo
189 000 EUR
Vinç i të gjithë terreneve Liebherr LTM1070-4.1, 2005
Vinç i të gjithë terreneve Liebherr LTM 1100-5.1
Liebherr LTM 1100-5.1
2005, 12 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
433 495 EUR
Vinç i të gjithë terreneve Liebherr LTM 1100-5.1, 2005
Vinç i të gjithë terreneve Liebherr LTM 1030-2.1
Liebherr LTM 1030-2.1
2005
Gjermani, 89584 Ehingen
Vinç i të gjithë terreneve Liebherr LTM 1030-2.1, 2005
Vinç i të gjithë terreneve Tadano Faun ATF60-3
Tadano Faun ATF60-3
2005, 1 200 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
150 056 EUR
Vinç i të gjithë terreneve Tadano Faun ATF60-3, 2005

Vinç i të gjithë terreneve Haulotte GH 12-30 Hijskraan

Marka HAULOTTE
Viti i prodhimit 2005
Gjendja e shkëlqyer
Orët e makinerisë 41 orët
Pesha neto 12 065 kg
Kapaciteti ngritës 3 000 kg
Lartësia e ngritjes 12 000 mm
Ngjyra e verdhë
Vendndodhja Holandë, Leur
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: vinç i të gjithë terreneve Haulotte GH 12-30 Hijskraan

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": vinç i të gjithë terreneve Haulotte GH 12-30 Hijskraan

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.