Makineri ndërtimi WIRTGEN


   Faqja 1 e 7 1/7   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Wirtgen W150 CFI - makineri asfalti
 6
176 900 EUR
Çmimi neto

Makineri asfalti

2016
3 625 orët
385 hp

Online: 2d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 182863

Wirtgen W150 CFI - makineri asfalti
 6
176 900 EUR
Çmimi neto

Makineri asfalti

2016
3 625 orët
385 hp

Online: 2d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 182863

Wirtgen W60 - makineri asfalti
 20
17 500 EUR
Ankandi

Makineri asfalti

2007
207 hp

Online: 4d

Troostwijk Auctions

Gjermani, , Lengenbostel, 27419

ID 7290105

WIRTGEN W100 - frezë asfalti
 20
Pyet për çmimin

Frezë asfalti

2008
4 107 orët
Pesha neto: 15 000 kg

Online: 7d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

ID FRBA687

 2001 Wirtgen WR2500SK - makinë niveluese
 2
Ankandi

Makinë niveluese

2001

Online: 8d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, Dormagen

ID 200177463

WIRTGEN Raco 350 - makineri ndërtimi
 5
52 800 EUR

Makineri ndërtimi

2002
5 000 orët

Online: 8d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Orła

Wirtgen W60 Ri - frezë asfalti
 7
70 000 EUR

Frezë asfalti

2014
4 300 orët

Online: 9d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4262

Wirtgen W1000 C - frezë asfalti
 5
20 000 EUR

Frezë asfalti

1991
7 900 orët

Online: 9d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4256

WIRTGEN W100 - frezë asfalti
 5
96 590 EUR

Frezë asfalti

2011
913 orët

Online: 9d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Luboń

WIRTGEN W1000F - frezë asfalti
 20
Ankandi

Frezë asfalti

2004
8 758 orët

Online: 10d

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Wirtgen Other - pajisje ndërtimi
 1
Ankandi

Pajisje ndërtimi

2009

Online: 11d

Marketplace-E

Holandë, Lexmond

WIRTGEN 500 C/4 - frezë asfalti
 7
8 781 EUR

Frezë asfalti

1991
4 200 orët

Online: 12d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Słomniki

WIRTGEN SP 1600 - pajisje betoni
 6
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

2011
3 674 orët
420 hp

Online: 12d

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

H

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

WIRTGEN W2000VC Crawler - frezë asfalti
 20
Ankandi

Frezë asfalti

10 519 orët

Online: 15d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

Asphalt Fräse Wirtgen W500  - frezë asfalti
 14
26 400 EUR

Frezë asfalti

Online: 15d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

Wirtgen W 600 DC (109689) - frezë asfalti
Pyet për çmimin

Frezë asfalti

2000
164 hp

Online: 16d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 109689

Wirtgen W 500 C (110177) - frezë asfalti
Pyet për çmimin

Frezë asfalti

Online: 16d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 110177

Wirtgen W 1000 F (109727) - frezë asfalti
 11
Pyet për çmimin

Frezë asfalti

2002
4 300 orët
242 hp

Online: 16d

Gerl Baumaschinen Handel GmbH

6

Austri, Ansfelden

ID 109727

Wirtgen W 600 - frezë asfalti
 9
30 000 EUR

Frezë asfalti

2006
6 900 orët

Online: 16d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4237

Wirtgen W210 - frezë asfalti
 8
135 000 EUR

Frezë asfalti

2010
8 500 orët

Online: 19d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4133

Wirtgen KMA 220 - frezë asfalti
 7
290 000 EUR

Frezë asfalti

2009
6 700 orët

Online: 19d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

ID 4220

1 2 3 7   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.