Vegël makinerie Rexroth Axial Kolben Pumpen/Axial Piston pumps

TipiVegël makinerie
ShtetiGjermani
Telefoni+49 564174......
Online: 4m 20d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Përshkrimi

AXIAL Piston pumps

unused and in good condition:

Brünninghaus Hydromatik A7V 250 LV Bj. 02

Brünninghaus Hydromatik A7V 250 LV5.1 Bj. 89

Laeis Bucher A7V 250 LV 51 RPFHO-SO

Mannesmann Rexroth A7V 250 LV5.1 RPFHO-S Bj. 86

Rexroth P7V-1A 100-118 RE 07 MC0-16

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

KÖNIG Baumaschinen

KÖNIG Baumaschinen

+49 564174...
Germany, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany
Ora lokale e shitësit — 14:58

Personat e kontaktit

Maria Elisabeth König

Maria Elisabeth König

Deutsch, English

+49 564174...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.