Reja dhe përdorur Veglat dhe pajisjet nga Turqia në shitje - Truck1 Shqipëri

Veglat dhe pajisjet nga Turqia

2
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Turqia
Digmaq Kasa devirme çevirme boşaltma döndürme ataşmanı - Vegla/ Pajisja: foto 1

Digmaq Kasa devirme çevirme boşaltma döndürme ataşmanı

Vegla/ Pajisja
E re2024
Turqia, Izmir
Botuar: 1m 1d

4 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 451 111 ALL
  • ≈ 4 899 USD
E re2024
Turqia, Izmir
Kontakto shitësin
Digmaq Kasa devirme çevirme boşaltma döndürme ataşmanı - Vegla/ Pajisja: foto 1

Digmaq Kasa devirme çevirme boşaltma döndürme ataşmanı

Vegla/ Pajisja
E re2024
Turqia, Izmir
Botuar: 1m 1d

4 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 451 111 ALL
  • ≈ 4 899 USD
E re2024
Turqia, Izmir
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Veglat dhe pajisjet nga Turqia
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.