Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Veturë Porsche 981 Boxster 2.7i cabrio
Porsche 981 Boxster 2.7i cabrio
2016, 55 159 km, Naftë
Belgjikë, Roksem
43 500 EUR
Veturë Porsche 981 Boxster 2.7i cabrio, 2016
Veturë Toyota Hilux X-CAB 4WD Benzine
Toyota Hilux X-CAB 4WD Benzine
2001, 217 251 km, 4x4, Naftë
Holandë, Roelofarendsveen
8 750 EUR
Veturë Toyota Hilux X-CAB 4WD Benzine, 2001
Veturë Volkswagen 2.0 Tdi 110kw Bmt Dsg Highline
Volkswagen 2.0 Tdi 110kw Bmt Dsg Highline
2018, 77 000 km, Dizel
Republika Çeke, Nové Strašecí
14 900 EUR
Veturë Volkswagen 2.0 Tdi 110kw Bmt Dsg Highline, 2018
Veturë Volkswagen Scirrocco 2.0 TDI 2.0TDI 140 PK
Volkswagen Scirrocco 2.0 TDI 2.0TDI 140 PK
2009, 269 233 km, Dizel
Holandë, Liempde
6 500 EUR
Veturë Volkswagen Scirrocco 2.0 TDI 2.0TDI 140 PK, 2009
Veturë Volkswagen Eos 2.0 TDI
Volkswagen Eos 2.0 TDI
2007
Austri, Brunn/Wild
6 500 EUR
Veturë Volkswagen Eos 2.0 TDI, 2007
Veturë Volkswagen Golf 1.4 TFSI DSG 150pk R-Line Pano Navi Automaat
Volkswagen Golf 1.4 TFSI DSG 150pk R-Line Pano Navi Automaat
2015, 70 726 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
21 950 EUR
Veturë Volkswagen Golf 1.4 TFSI DSG 150pk R-Line Pano Navi Automaat, 2015
Veturë Volkswagen Passat 2.0TDI BlueMotion Technology Comfortline
Volkswagen Passat 2.0TDI BlueMotion Technology Comfortline
2014, 341 560 km, Dizel
Belgjikë, GENK
10 750 EUR
Veturë Volkswagen Passat 2.0TDI BlueMotion Technology Comfortline, 2014
Veturë Skoda Style 4x4 2,0 TDi automat
Skoda Style 4x4 2,0 TDi automat
2021, 8 500 km, Dizel
Republika Çeke, Nové Strašecí
29 400 EUR
Veturë Skoda Style 4x4 2,0 TDi automat, 2021
Veturë Volkswagen EOS 2.0TDI, 103KW, 4x2, 2007, Cabrio
Volkswagen EOS 2.0TDI, 103KW, 4x2, 2007, Cabrio
2007, 240 523 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Susteren
7 000 EUR
Veturë Volkswagen EOS 2.0TDI, 103KW, 4x2, 2007, Cabrio, 2007
Veturë Volkswagen Passat Variant Trendline 2.0 TDI*Navi/LED/Autom.
Volkswagen Passat Variant Trendline 2.0 TDI*Navi/LED/Autom.
2018, 399 998 km, Dizel
Gjermani, Mühlheim am Main
7 990 EUR
Veturë Volkswagen Passat Variant Trendline 2.0 TDI*Navi/LED/Autom., 2018
Veturë Volkswagen Tiguan 1.5 TSI Life 150 PS DSG
Volkswagen Tiguan 1.5 TSI Life 150 PS DSG
2021, 12 km, Naftë
Gjermani, Perleberg
Veturë Volkswagen Tiguan 1.5 TSI Life 150 PS DSG, 2021
Veturë Skoda Superb 2.0 TDI SCR 140kW/190 PS Ambition Combi
Skoda Superb 2.0 TDI SCR 140kW/190 PS Ambition Combi
2017, 101 038 km, Dizel
Gjermani, Perleberg
Veturë Skoda Superb 2.0 TDI SCR 140kW/190 PS Ambition Combi, 2017
Veturë Volkswagen Passat Lim. 2.8 V6 4-Motion Sportpaket *Manual
Volkswagen Passat Lim. 2.8 V6 4-Motion Sportpaket *Manual
2001, 114 000 km, Naftë
Gjermani, Mühlheim am Main
1 490 EUR
Veturë Volkswagen Passat Lim. 2.8 V6 4-Motion Sportpaket *Manual, 2001
Veturë Volkswagen 1,6 TDi
Volkswagen 1,6 TDi
2013, 269 000 km, Dizel
Republika Çeke, Nové Strašecí
4 300 EUR
Veturë Volkswagen 1,6 TDi, 2013

Veturë i ri Volkswagen Tiguan R-Line Edition 2.0 TDI 190 4Motion DSG

Marka VOLKSWAGEN
Viti i prodhimit 2021
E re
Vendndodhja Sllovenia, Škofja Loka
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 1 968 cc
 • rendimenti i fuqisë: 190 hp (141 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • ngarje me të gjitha rrotat
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • goma me aliazh të lehtë
Kabina/pjesa e brendshme
 • drita kundër mjegullës
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 5
 • ngrohje e ndenjëseve
 • airbeg-et
 • CD
 • sistemi i lundrimit
 • kompjuter bordi
Pjesë shtesë
 • imobilizuesi
 • asistenti i parkimit
 • garancia
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: veturë Volkswagen Tiguan R-Line Edition 2.0 TDI 190 4Motion DSG

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.