Vetura Volkswagen Lupo Basis 8 fach bereift

Marka VOLKSWAGEN
Viti i prodhimit 1999
Kilometrazhi 127 130 km
E dëmtuar
Ngjyra e verdhë
Vendndodhja Gjermani, 86368 Gersthofen
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: naftë
 • zhvendosja: 999 cc
 • rendimenti i fuqisë: 50 hp (37 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Kabina/pjesa e brendshme
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 5
 • airbeg-et
 • radio
Pjesë shtesë
 • imobilizuesi
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: vetura Volkswagen Lupo Basis 8 fach bereift

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": vetura Volkswagen Lupo Basis 8 fach bereift

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.