Reja dhe përdorur Ambulanca në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Ambulanca


109
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 6 1/6   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco 120-23 AW 4x4 Doka, V8-Motor, Gerätewagen, - Ambulancë
 15
24 900 EUR
69 230 km
236 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 605 kg

Botuar: 8orë 17min

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 8484

 120-23 AW 4x4 Doka 120-23 AW 4x4 Doka, V8-Motor, Gerätewagen, Seilwinde - Ambulancë
 1
29 052 EUR
69 230 km
236 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 605 kg

Botuar: 10orë 27min

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 8484

VOLVO Nilsson V70 D5 AWD 4x4 - ambulance / krankenwagen - Ambulancë
 11
25 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
269 870 km
215 hp
Ngarkesa e dobishme: 600 kg

Botuar: 19orë 11min

Ebrick AB

Suedi, Stockholm

FIAT TALENTO COMBI SX 1.6 ECOJET COMBI START - Ambulancë
 20
Ankandi
2018
149 094 km

Botuar: 1d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës MA18JJF

Peugeot BOXER 435 2.2 HDI - Ambulancë
 20
Ankandi
2014
280 548 km

Botuar: 7d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës YJ64HKX

Ford Transit 2.2 TDCI 4x2 Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter - Ambulancë
 15
31 212 EUR
2016
206 500 km
154 hp

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 84982

Ford Transit 2.2 TDCI 4x2 Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter - Ambulancë
 12
22 572 EUR
2009
268 200 km
139 hp
Ngarkesa e dobishme: 883 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85431

MAN 10.224 LC 4x2 BB, TLF 16/12 10.224 LC 4x2 BB Doka, TLF 16/12, 6-Zylinder Motor - Ambulancë
 1
21 492 EUR
1998
54 009 km
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 010 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 83855

 120-23 AW 4x4 Doka 120-23 AW 4x4 Doka, V8-Motor, Gerätewagen, Seilwinde - Ambulancë
 1
27 972 EUR
1992
55 105 km
236 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 605 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85914

Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2 Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Ambulancë
 15
23 652 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
150 680 km
114 hp
Ngarkesa e dobishme: 745 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85958

 90-16 AW 4x4 Doka 90-16 AW 4x4 Doka, Mannschaftswagen - Ambulancë
 1
26 892 EUR
1986
19 300 km
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 880 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85915

Mercedes-Benz 310 KA 4x2 310 KA 4x2, TSF, Benziner! - Ambulancë
 1
17 172 EUR
1987
20 805 km
95 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 260 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85519

 L24, Schaum-Wasserwerfer Anhänger L24, Schaum-Wasserwerfer Anhänger - Ambulancë
 1
6 696 EUR
1964

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 902603

Mercedes-Benz  - Ambulancë
 9
3 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
1954
130 hp

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës S100026

Volkswagen T5 2.0 TDI 4x2 T5 2.0 TDI 4x2, Krankenwagen eFH. - Ambulancë
 15
26 892 EUR
2013
334 750 km
139 hp
Ngarkesa e dobishme: 450 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85108

 N1000, Tragkraftspritzenanhänger N1000, Tragkraftspritzenanhänger - Ambulancë
 1
6 696 EUR
1964

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 902615

Renault G F231 4x2 Autom./Doppelsitzbank/Schwingsitz - Ambulancë
 1
18 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
1984
37 000 km
255 hp

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 9394

 LG 100 880 TOTAL LG 100 Leichtschaumgenerator - Ambulancë
 1
3 456 EUR
1970
Ngarkesa e dobishme: 200 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 901010

Renault Trafik 2.0 dCi115 4x2 Trafik 2.0 dCi115 4x2, Krankentransporter - Ambulancë
 15
23 652 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
134 545 km
114 hp
Ngarkesa e dobishme: 765 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85957

 90-16 AW 4x4 Doka 90-16 AW 4x4 Doka, Mannschaftswagen - Ambulancë
 1
26 892 EUR
1986
32 975 km
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 880 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85984

1 2 3 6   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Municipal/ Special vehicles - Ambulances
t1 old