Reja dhe përdorur Automjetet speciale elektrike në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Automjetet speciale elektrike


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Elektryczny wózek akumlatorowy z burtami paką mały samochód - Automjet speciale elektrike
 7
1 626.74 EUR

Botuar: 30d

Fliś-Bud Janusz Fliśnik

Poloni, ul. Sowińskiego 3a, 32-020 Wieliczka

BUCHER CITYCAT 2020  - Makinë fshirëse për rrugët
 13
Pyet për çmimin
2001
55 hp

Botuar: 1m 28d

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1818

Goupil G3 UTV Electric Closed Box Van Utility  - Automjet speciale elektrike
 20
9 950 EUR
2014
11 370 km

Botuar: 1m 30d

Target Cars BV

12

Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant

Numri i referencës 781363

Goupil G3 Electric UTV Utility Closed Box Van  - Automjet speciale elektrike
 20
9 250 EUR
2015
45 636 km
9 hp

Botuar: 2m 3d

Target Cars BV

12

Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant

Numri i referencës 781362

Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility  - Automjet speciale elektrike
 20
10 950 EUR
2015
6 587 km
9 hp

Botuar: 2m 12d

Target Cars BV

12

Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant

Numri i referencës 781271

Goupil G4 Electric UTV Tipper Kipper Van Utility  - Automjet speciale elektrike
 20
13 950 EUR
2019
18 640 km
13 hp

Botuar: 2m 12d

Target Cars BV

12

Holandë, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant, Niederlande

Numri i referencës 781270

Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility  - Automjet speciale elektrike
 20
10 950 EUR
2015
7 937 km
9 hp

Botuar: 2m 12d

Target Cars BV

12

Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant

Numri i referencës 781272

Goupil G4 Electric UTV Closed Box Van Utility  - Automjet speciale elektrike
 20
13 950 EUR
2019
2 433 km
13 hp

Botuar: 2m 12d

Target Cars BV

12

Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant

Numri i referencës 781269

Goupil G3 Electric UTV Tipper Kipper Vehicle  - Automjet speciale elektrike
 20
8 500 EUR
2012
53 012 km

Botuar: 2m 14d

Target Cars BV

12

Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant

Numri i referencës 781251

Diversen CITYFORT E10002 4x2 tipper - electric tipper  - Automjet speciale elektrike
 20
7 500 EUR
2012
16 060 km
Ngarkesa e dobishme: 700 kg

Botuar: 2m 21d

Fiš d.o.o.

11

Sllovenia, Gomilsko, Slovenia

Elektrike
Diversen E10002 4x2 tipper - electric tipper  - Automjet speciale elektrike
 20
7 500 EUR
2012
16 060 km
Ngarkesa e dobishme: 700 kg

Botuar: 2m 21d

Fiš d.o.o.

11

Sllovenia, Gomilsko, Slovenia

Elektrike
Volvo FEE ELECTRIC Geesink GPM IV 21m³ ZERO EMISSION - Kamion mbeturinash
 20
Pyet për çmimin
2023
501 km
544 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 306 kg

Botuar: 3m 22d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43192

Elektrike
Aixam Mega Goupil Aixam Mega E-worker langer Radstand Elektrofahrzeug Kipper Pritsche Kastenaufbau 72Volt - Kamioncine vetëshkarkuese
 15
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
37 866 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2
13 hp
Pesha bruto: 1 640 kg

Botuar: 6m 24d

Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge

3

Gjermani, Wendelstein

Elektrike
Aixam Mega Mega E-worker langer Radstand Elektrofahrzeug Kipper Pritsche 72Volt - Kamioncine vetëshkarkuese
 15
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
13 655 km
Elektro

Botuar: 6m 28d

Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge

3

Gjermani, Wendelstein

Elektrike
Tropos Motors ABLE XT 1 N 1 - Automjet speciale elektrike
 1
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2021

Botuar: 7m 23d

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës MXTP_0003

Elektrike
Goupil Elektro / Benzin Hybrid Müll-Gehweg Reinigung - Kamion mbeturinash
 15
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
40 193 km
20 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 311 kg

Botuar: 9m 8d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

16

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 8005154

Goupil Elektro / Benzin Hybrid Müll-Gehweg Reinigung - Kamion mbeturinash
 15
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
40 193 km
20 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 311 kg

Botuar: 9m 8d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

16

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 9005154

Elektrike
Goupil G5 H Hybrid Benzin/Elektro Kipper - Kamioncine vetëshkarkuese
 15
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
17 851 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2
20 hp
Pesha bruto: 1 970 kg

Botuar: 1v 2m

Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge

3

Gjermani, In der Lach 68, 90530 Wendelstein, Germany

Elektrike
Multicar Goupil G5 Elektro / Benzin Müll-Gehweg Reinigung - Kamion mbeturinash
 15
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
40 193 km
20 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 311 kg

Botuar: 1v 10m

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

16

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 4800

Elektrike
Multicar Goupil G5 Elektro / Benzin Müll-Gehweg Reinigung - Kamion mbeturinash
 15
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
40 193 km
1 905 orët
20 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 311 kg

Botuar: 1v 10m

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

16

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 4797

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Municipal/ Special vehicles - Electric utility vehicles
t1 old