Hmm, duket se artikulli është shitur

Mjet bujqësor/ special BOSCHUNG | Pony P4

mjet bujqësor/ special BOSCHUNG | Pony P4

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Numri i referencësc24_4067
Viti i prodhimit2007
Kilometrazhi59700 km
Pesha bruto5000 kg
Motori/linja e ngarjes
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë98 hp
Kutia e marsheveautomatike
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x4
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës2000 mm
Gjerësia e ngarkesës1300 mm
Lartësia e ngarkesës300 mm
Përshkrimi

Aufbau: Kipper mit Salzstreuer 1.2m3 und Schneepflug 1600mm ABS, Drehlicht, vorne und hinten je 2 Hydr. Anschlüsse, Rückfahrkamera    

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive BAFAG AG

t1 test archive Mjet bujqësor/ Special

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.