Mjet bujqësor/special BOSCHUNG | Pony P4

Online: 1m 6d

ID c24_4067
Viti i prodhimit 2007
Kilometrazhi 59 700 km
Pesha bruto 5 000 kg
Vendndodhja Zvicra, Regensdorf
Telefoni +41 4484...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 98 hp (73 KW)
  • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 4x4
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 2 000 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 1 300 mm
  • lartësia e ngarkesës: 300 mm

Shitësi
BAFAG  AG
BAFAG AG Zvicra
I besueshëm
13 Më shumë se 13 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
23:36
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Mjet bujqësor/special MAN Boschung BJB 8000 Jetbroom Winterservice Airport Off-Road
MAN Boschung BJB 8000 Jetbroom Winterservice Airport Off-Road
2005, 10 130 km, 4x4, Dizel, 867 orët, 2-aks
Gjermani, Wendelstein
39 900 EUR
Mjet bujqësor/special MAN Boschung BJB 8000 Jetbroom Winterservice Airport Off-Road, 2005
Mjet bujqësor/special Unimog U 500 4x4 Doka, Winterdienstausstattung,
Unimog U 500 4x4 Doka, Winterdienstausstattung,
2007, 176 757 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
76 900 EUR
Mjet bujqësor/special Unimog U 500 4x4 Doka, Winterdienstausstattung,, 2007
Mjet bujqësor/special MULTICAR Tremo Carrier X56 4x4
MULTICAR Tremo Carrier X56 4x4
2007, 22 000 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Brno
25 142 EUR
Mjet bujqësor/special MULTICAR Tremo Carrier X56 4x4, 2007
Mjet bujqësor/special Gasolone effedi 28P RT, 4X4,THREESIDED,COMPONENS
Gasolone effedi 28P RT, 4X4,THREESIDED,COMPONENS
2006, 37 560 km, Dizel
Republika Çeke, Praha
5 700 EUR
Mjet bujqësor/special Gasolone effedi 28P RT, 4X4,THREESIDED,COMPONENS, 2006
Mjet bujqësor/special Tennant T7 - Electric
Tennant T7 - Electric
2007
Danimarkë, Glostrup
3 365 EUR
Mjet bujqësor/special Tennant T7 - Electric, 2007
Mjet bujqësor/special LM Trac 486 Dismantled: only spare parts
LM Trac 486 Dismantled: only spare parts
2007
Suedi, Linköping
Mjet bujqësor/special LM Trac 486 Dismantled: only spare parts, 2007
Mjet bujqësor/special Borum 350-2 Spray Dot Road Marking
Borum 350-2 Spray Dot Road Marking
2007, 7 980 orët
Holandë, Veldhoven
59 500 EUR
Mjet bujqësor/special Borum 350-2 Spray Dot Road Marking, 2007
Mjet bujqësor/special MULTICAR M26.4 - "PO KOMPLETNÍ GO" 4x4
MULTICAR M26.4 - "PO KOMPLETNÍ GO" 4x4
1999, 91 900 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Republika Çeke, Brno
17 639 EUR
Mjet bujqësor/special MULTICAR M26.4 - "PO KOMPLETNÍ GO" 4x4, 1999
Mjet bujqësor/special MULAG Mähboot Aquatic Berkey Gödde Mulag Weed Harvester
MULAG Mähboot Aquatic Berkey Gödde Mulag Weed Harvester
2007, Dizel, 1 273 orët, 2-aks
Gjermani, Wendelstein
19 900 EUR
Mjet bujqësor/special MULAG Mähboot Aquatic Berkey Gödde Mulag Weed Harvester, 2007
Mjet bujqësor/special UNIMOG U 406 4x4
UNIMOG U 406 4x4
1968, 3 800 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
19 000 EUR
Mjet bujqësor/special UNIMOG U 406 4x4, 1968
Mjet bujqësor/special Unimog U 406 4x4
Unimog U 406 4x4
1968, 3 800 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
19 000 EUR
Mjet bujqësor/special Unimog U 406 4x4, 1968
Mjet bujqësor/special Hansa APZ 1003 Kipper - Amco Veba Kran 4x4x4
Hansa APZ 1003 Kipper - Amco Veba Kran 4x4x4
2009, 51 261 km, 4x4, Dizel
Gjermani, Wendelstein
27 900 EUR
Mjet bujqësor/special Hansa APZ 1003 Kipper - Amco Veba Kran 4x4x4, 2009

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.