Kamionë mbeturinash


   Faqja 1 e 32 1/32   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MERCEDES | Actros 2535  - kamion mbeturinash
Pyet për çmimin
DAF FAG CF 290 - kamion mbeturinash
117 500 EUR
Çmimi neto
DAF FAN 75 CF 250 Palfinger 23 ton/meter laadkraan - kamion mbeturinash
 9
49 750 EUR
Çmimi neto
2011
130 603 km
256 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 910 kg

Online: 11orë

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 40085

DAF FAN CF 340 Hiab 21 ton/meter laadkraan - kamion mbeturinash
 8
Pyet për çmimin
2020
846 km
341 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 315 kg

Online: 14orë 26min

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 40027

Scania P94 230 6X2 Lift-Lenkachse Norba Aufbau Euro 3 - kamion mbeturinash
 20
7 900 EUR
Çmimi neto
2003
262 271 km
230 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 250 kg

Online: 17orë 54min

BAS Trucks B.V.

12 V

Holandë, Veghel

ID 70122585

SCANIA P320 - kamion mbeturinash
 15
Pyet për çmimin
2014
192 000 km
320 hp

Online: 22orë 31min

Scania Denmark A/S

11 S

Danimarkë, Kolding

ID 2095270

Scania R500 8x2*6 Euro 5 PHOENIX - kamion mbeturinash
 9
Pyet për çmimin
2009
461 000 km

Online: 1d

Euro Nor A/S

10

Danimarkë, Padborg, Denmark

ID 63

Mercedes-Benz Econic 2628 6x2*4 Kehrichtwagen  - kamion mbeturinash
 13
Pyet për çmimin
2003
287 978 km
280 hp

Online: 1d

Motortrade SA (Trucktrade)

Zvicra, 8155 Oberhasli

ID 20088M

Volvo FL280 4X2  EURO 5 NORBA RL200  - kamion mbeturinash
 11
14 500 EUR
Çmimi neto
2009
313 422 km
280 hp

Online: 1d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Holandë, Marknesse

ID 108576

GEESINK GPM III SPLITLIFT - kamion mbeturinash
 14
Pyet për çmimin
2008

G.A. Den Otter

13

Belgjikë, Meer

ID 0015420

DAF CF75.310 - 6x2 - kamion mbeturinash
 12
15 850 EUR
Çmimi neto
2007
372 514 km
310 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 120 kg

Online: 1d

Degroote Trucks & Trailers

15

Belgjikë, BE

ID 20020289

DAF FAG 75 CF 310 met verticaal gescheiden opbouw - kamion mbeturinash
 7
17 000 EUR
Çmimi neto
2009
220 044 km
310 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 270 kg

Online: 2d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 37406

DAF FAG 75 CF 310 Euro 5 EEV - kamion mbeturinash
 7
13 750 EUR
Çmimi neto
2008
441 374 km
310 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 490 kg

Online: 2d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 37644

Scania P 280 Euro 5 Welvaarts weegsysteem - kamion mbeturinash
 8
27 500 EUR
Çmimi neto
2010
317 152 km
281 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 635 kg

Online: 2d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 38036

DAF FAG CF 300 Euro 6 - kamion mbeturinash
 16
Pyet për çmimin
2018
17 909 km
300 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 963 kg

Online: 2d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 38055

CHANGAN SC1022DB4N 4x2 - kamion mbeturinash
 6
Ankandi
2015
1 220 km

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

7

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

Volvo FE 280 - kamion mbeturinash
 8
19 500 EUR
Çmimi neto
2008
174 087 km
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 740 kg

Online: 3d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 40131

Volvo FMX 330 Day Cab, Euro 5 - kamion mbeturinash
 12
28 900 EUR
Çmimi neto
2011
488 022 km
330 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 900 kg

Online: 3d

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Holandë, Oldenzaal

ID 2045

SCANIA P94 GB4x2NB 220 - kamion mbeturinash
 3
7 950 EUR
1999
475 000 km
217 hp

Online: 3d

Northcape trading

Norvegji, Langhus

Volvo FE 320 Müllwagen + Afrolsysteem  - kamion mbeturinash
 20
15 750 EUR
Çmimi neto
2009
223 806 km
320 hp

Online: 3d

Nijwa Used Trucks

7

Holandë, Borne

! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu!
Mercedes-Benz Econic 2628 6x2*4 Kehrichtwagen  - kamion mbeturinash
 11
Pyet për çmimin
2000
203 057 km
280 hp

Online: 4d

Motortrade SA (Trucktrade)

Zvicra, 8155 Oberhasli

ID 20089M

DAF FAN 75 CF 250 Euro 5 Hiab 21 ton/meter laadkraan - kamion mbeturinash
 7
21 500 EUR
Çmimi neto
2007
188 997 km
256 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 631 kg

Online: 6d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 36165

1 2 3 32   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.