Kamionë mbeturinash

Rezultate të gjetura: 648

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  
Kamion mbeturinash VOLVO FL240 for CONTAINER CLEANING
1
20
Kamion mbeturinash
VOLVO FL240 for CONTAINER CLEANING
AUTO TECHNIK
Poloni
Viti i prodhimit: 2008
Kilometrazhi: 209737 km
Rendimenti i fuqisë: 235 hp
Pyet për çmimin
Online: 1m 27d
Kamion mbeturinash Mercedes-Benz Axor 1924 Vuilniswagen
20
Kamion mbeturinash
Mercedes-Benz Axor 1924 Vuilniswagen
Auto Viger
Belgjikë
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrazhi: 223963 km
Rendimenti i fuqisë: 238 hp
18 000  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.360 6x2-4BL*Zöller X2Eevo25* Zöller Delta
20
Kamion mbeturinash
MAN TGS 26.360 6x2-4BL*Zöller X2Eevo25* Zöller Delta
Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 110680 km
Rendimenti i fuqisë: 360 hp
99 500  EUR
Çmimi neto
Online: 9orë 36min
Kamion mbeturinash DAF FAN 75 CF 250 Hiab 21 ton/meter laadkraan
8
Kamion mbeturinash
DAF FAN 75 CF 250 Hiab 21 ton/meter laadkraan
CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 252503 km
Rendimenti i fuqisë: 256 hp
Ngarkesa e dobishme: 8135 kg
32 500  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamion mbeturinash DAF FAN 75 CF 250 Hiab 21 ton/meter laadkraan
9
Kamion mbeturinash
DAF FAN 75 CF 250 Hiab 21 ton/meter laadkraan
CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 230334 km
Rendimenti i fuqisë: 256 hp
Ngarkesa e dobishme: 8590 kg
37 000  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamion mbeturinash Mercedes-Benz Axor 1824 Zoeller Mini XL 11 M3
7
Kamion mbeturinash
Mercedes-Benz Axor 1824 Zoeller Mini XL 11 M3
CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2014
Kilometrazhi: 75214 km
Rendimenti i fuqisë: 238 hp
Ngarkesa e dobishme: 5910 kg
55 000  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamion mbeturinash DAF FAG CF 290
8
Kamion mbeturinash
DAF FAG CF 290
CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 177439 km
Rendimenti i fuqisë: 286 hp
Ngarkesa e dobishme: 12050 kg
89 000  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamion mbeturinash DAF FAG CF 290
8
Kamion mbeturinash
DAF FAG CF 290
CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 161961 km
Rendimenti i fuqisë: 286 hp
Ngarkesa e dobishme: 12050 kg
87 000  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamion mbeturinash DAF FAN CF 330
20
Kamion mbeturinash
DAF FAN CF 330
CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 122327 km
Rendimenti i fuqisë: 326 hp
Ngarkesa e dobishme: 12021 kg
85 000  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamion mbeturinash Volvo FE 330
18
Kamion mbeturinash
Volvo FE 330
CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2013
Kilometrazhi: 353205 km
Rendimenti i fuqisë: 336 hp
Ngarkesa e dobishme: 10691 kg
29 000  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamion mbeturinash RENAULT PREMIUM
18
Kamion mbeturinash
RENAULT PREMIUM
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2005
Kilometrazhi: 104000 km
Orët e makinerisë: 14700 orët
2 193  EUR
Ankandi
Online: 1d
Kamion mbeturinash VOLVO FE
7
Kamion mbeturinash
VOLVO FE
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 335083 km
5 516  EUR
Ankandi
Online: 1d
Kamion mbeturinash RENAULT PREMIUM
8
Kamion mbeturinash
RENAULT PREMIUM
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2007
Kilometrazhi: 323014 km
3 500  EUR
Ankandi
Online: 1d
Kamion mbeturinash Mercedes-Benz Econic 2633
6
Kamion mbeturinash
Mercedes-Benz Econic 2633
Alkubeh & Bechaalani Automotive GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2005
Kilometrazhi: 400000 km
Rendimenti i fuqisë: 326 hp
4 900  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamion mbeturinash Renault Premium 320 6x2
20
Kamion mbeturinash
Renault Premium 320 6x2
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrazhi: 131200 km
Rendimenti i fuqisë: 320 hp
Pyet për çmimin
Online: 1d
Kamion mbeturinash VOLVO Fe 260 GeesinkNorba 13m3 EURO 6
9
Kamion mbeturinash
VOLVO Fe 260 GeesinkNorba 13m3 EURO 6
Sitruck Krystian Jarantowski
Poloni
Viti i prodhimit: 2014
Kilometrazhi: 18200 km
Rendimenti i fuqisë: 260 hp
58 000  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 Geesink 22m³ GCB/Split
12
Kamion mbeturinash
MAN TGS 26.320 Geesink 22m³ GCB/Split
CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrazhi: 153880 km
Rendimenti i fuqisë: 320 hp
Ngarkesa e dobishme: 11325 kg
32 500  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamion mbeturinash Mercedes-Benz Axor 1924 Vuilniswagen
20
Kamion mbeturinash
Mercedes-Benz Axor 1924 Vuilniswagen
Auto Viger
Belgjikë
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrazhi: 223963 km
Rendimenti i fuqisë: 238 hp
18 000  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Kamion mbeturinash MAN 26.320 TGS
16
Kamion mbeturinash
MAN 26.320 TGS
Kleyn Trucks
Holandë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 371571 km
Rendimenti i fuqisë: 320 hp
Ngarkesa e dobishme: 10600 kg
13 900  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Kamion mbeturinash Mercedes-Benz Antos 2535
14
Kamion mbeturinash
Mercedes-Benz Antos 2535
Troostwijk Auctions
Gjermani
Rendimenti i fuqisë: 348 hp
29 000  EUR
Ankandi
Online: 2d
Kamion mbeturinash Volvo FE 320
15
Kamion mbeturinash
Volvo FE 320
MEGA-TRUCK
Poloni
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 329000 km
43 723,77  EUR
Online: 2d
Kamion mbeturinash DAF FAG 75 CF 250 Euro 5 Geesink 20m³
13
Kamion mbeturinash
DAF FAG 75 CF 250 Euro 5 Geesink 20m³
CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2008
Kilometrazhi: 391590 km
Rendimenti i fuqisë: 256 hp
Ngarkesa e dobishme: 11368 kg
25 000  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Faqja 1 e 33
Rezultate të gjetura: 648
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.