Kamion mbeturinash MAN TGS 26.360 6x2 Müllpresse + Kran Jonsered J1420

Online: 11d

Marka MAN
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
34800 EUR
34 800
EUR
  • 4 253 256 ALL
  • 40 959 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Gjermani
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
23:24
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
34 800
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion mbeturinash MAN MAN TGS 26.360 6x2-2BL
MAN MAN TGS 26.360 6x2-2BL
Dizel
Gjermani
18 000 EUR
Kamion mbeturinash MAN MAN TGS 26.360 6x2-2BL
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.360 6x2-2 BL HL Zöller Magnum/Sperrmüll X
MAN TGS 26.360 6x2-2 BL HL Zöller Magnum/Sperrmüll X
2016, 64 168 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kirchberg
92 500 EUR
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.360 6x2-2 BL HL Zöller Magnum/Sperrmüll X, 2016
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6x2
MAN TGS 26.320 6x2
2017, 114 766 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Zetten
117 500 EUR
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6x2, 2017
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.360 6x2-2 LL HS SL Speedline 29 PPK
MAN TGS 26.360 6x2-2 LL HS SL Speedline 29 PPK
2016, 47 951 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kirchberg
130 000 EUR
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.360 6x2-2 LL HS SL Speedline 29 PPK, 2016
Kamion mbeturinash MAN 26.360 6x2 Faun Rotopress 521 L,
MAN 26.360 6x2 Faun Rotopress 521 L,
2008, 347 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Fließem
Kamion mbeturinash MAN 26.360 6x2 Faun Rotopress 521 L,, 2008
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6X2-2 BL / Lenkachse / GERMAN
MAN TGS 26.320 6X2-2 BL / Lenkachse / GERMAN
2012, 272 211 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Salzgitter
14 950 EUR
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6X2-2 BL / Lenkachse / GERMAN, 2012
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6x2-4 BL, Lenkachse, Haller X2,
MAN TGS 26.320 6x2-4 BL, Lenkachse, Haller X2,
2009, 269 050 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
19 900 EUR
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6x2-4 BL, Lenkachse, Haller X2,, 2009
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.360 Frontlader Waage HN Millenium
MAN TGS 26.360 Frontlader Waage HN Millenium
2008, 443 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Fließem
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.360 Frontlader Waage HN Millenium, 2008
Kamion mbeturinash MAN 26.320 TGS 6x2, Faun,Variopress,Zöller Schüttung
MAN 26.320 TGS 6x2, Faun,Variopress,Zöller Schüttung
2012, 234 344 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Sittensen
38 900 EUR
Kamion mbeturinash MAN 26.320 TGS 6x2, Faun,Variopress,Zöller Schüttung, 2012
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6x2-4 LL HS SL Speedline
MAN TGS 26.320 6x2-4 LL HS SL Speedline
Gjermani, Kirchberg
240 000 EUR
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6x2-4 LL HS SL Speedline
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6x2-4 BL, Lenkachse, Hüffermann
MAN TGS 26.320 6x2-4 BL, Lenkachse, Hüffermann
2008, 164 625 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
19 900 EUR
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6x2-4 BL, Lenkachse, Hüffermann, 2008
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6x2 BL HN Schörling ohne Schüttung
MAN TGS 26.320 6x2 BL HN Schörling ohne Schüttung
215 884 km, 6x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Bedburg-Hau
22 900 EUR
Kamion mbeturinash MAN TGS 26.320 6x2 BL HN Schörling ohne Schüttung

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.