Hmm, duket se artikulli është shitur

Kamion mbeturinash MERCEDES-BENZ Axor Euro V garbage truck mullwagen

kamion mbeturinash MERCEDES-BENZ Axor Euro V garbage truck mullwagen

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaMERCEDES-BENZ
ID12/21
Viti i prodhimit2010
Kilometrazhi287314 km
VINWDB9506021L515840
Data e regjistrimit të parë14.01.2010
Pesha neto11800 kg
Pesha bruto19300 kg
Ngarkesa e dobishme7500 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Zhvendosja6374 cc
Cilindrat e motorit6
Rendimenti i fuqisë206 hp
Motoriin-line, 12 valves
Bllokimi i diferencialit
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAllison, 6 gears
Frena e motorit
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Konfigurimi i aksit6x2
Numri i akseve3-aks
Aksi i ngritjes
Baza e rrotës424 mm
Gomat315/80/22,5, 9 mm
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
ShasiaZoeller
Kabina/pjesa e brendshme
Baxhoja
Drita shtesë
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Ngrohje e ndenjëseve
Ndenjësja pneumatike e shoferit
Pjesë shtesë
Tahografi
Imobilizuesi

Përshkrimi

Dear Sir or Madam

The subject of the advertisement is a Mercedes Benz Axor truck

with a specialist Zoeller garbage truck body.

EURO V

Fuel: diesel

Number of axles: 3

Gearbox: Allison automatic

Suspension: air spring

Building:

Zoeller Medium XL

Length: 10 m

Width: 2.5 m

Height: 3.5 m

Equipment:

ABS

bridge lock

central lock

electric windows

electric mirrors

heated, pneumatic driver's seat

hydraulic power steering

engine brake

hydraulics

immobilizer

on-board computer

compressor

rear view camera

roof hatch

solar shield

speed limiter

heated windscreen

lifting axle

radio CD

adjustable suspension

reversing signaling

rotating lights

tachograph

tachometer

cruise control

double wheels

Power steering

At your request, we will make:

- engine oil change

- oil change in the gearbox

- oil change in bridges

- replacement of filters

Please do not hesitate to contact us. After purchase, we offer maintenance services.

We offer transport to every region of the world.

We speak english 535 989 898

Myy govorim na anglian 609503038

Nous parlons français 663534122

Parliamo italiano 889348860

e-mail in any language, transport in each region of the world. LEASING / LOAN

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.