Kamion mbeturinash Renault Midlum 210 dCi 4X2 Telma Euro 3 Faun Aufbau

Online: 3m 12d

Marka RENAULT
ID 70109946
Viti i prodhimit 2003
Kilometrazhi 349 001 km
Data e regjistrimit të parë 07.05.2003
Pesha neto 8 780 kg
Pesha bruto 12 340 kg
Ngarkesa e dobishme 3 560 kg
Vendndodhja Holandë, Veghel
Telefoni +31 413 7...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 210 hp (156 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
 • marrja e fuqisë
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • baza e rrotës: 3 350 mm
 • frenat: disku
 • gomat e përparme: 245/70 R19.5, 5%
 • gomat e pasme: 245/70 R19.5, 30%
 • serbatorët e karburantit: 200L
Kabina/pjesa e brendshme
 • modeli i kabinës: Kort
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
Pjesë shtesë
 • tahografi
8400 EUR
8 400
EUR
 • 1 036 728 ALL
 • 9 269 USD

Çmimi neto

BAS Trucks B.V.
Shitësi
BAS Trucks B.V.
Holandë
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
02:52
8 400
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ky informacion është grumbulluar nga Truck1.eu, SIA për t'u ofruar përdoruesve shërbimet e saj online. Ne nuk do të grumbullojmë dhe ruajmë informacionin tuaj të ndjeshëm. Ky informacion është grumbulluar në përputhje me nenin 6(1) (b) të GDPR. Këto të dhëna do të mbahen për aq kohë që të nevojitet për ofrimin e shërbimeve për ju. Ky informacion mund të merret nga përfaqësuesi ynë rajonal përgjegjës për vendndodhjen tuaj, ndoshta jashtë BE-së. Ju keni të drejtën për të marrë një kopje të këtyre të dhënave, për t'i ndryshuar ose tërhequr pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave duke na kontaktuar, duke përcaktuar qartë detajet tuaja dhe çështjen. Ju keni të drejtë të paraqitni një ankesë pranë Autoritetit tuaj lokal të Mbrojtes së të Dhënave.
  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion mbeturinash Renault Midlum 210 dCi 4X2 Telma Big-Axle Faun Aufbau Euro 3
Renault Midlum 210 dCi 4X2 Telma Big-Axle Faun Aufbau Euro 3
2004, 222 667 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Veghel
8 800 EUR
Kamion mbeturinash Renault Midlum 210 dCi 4X2 Telma Big-Axle Faun Aufbau Euro 3, 2004
Kamion mbeturinash Volvo FE 280 4X2 Retarder Euro 4 Faun Aufbau
Volvo FE 280 4X2 Retarder Euro 4 Faun Aufbau
2008, 155 906 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Veghel
17 400 EUR
Kamion mbeturinash Volvo FE 280 4X2 Retarder Euro 4 Faun Aufbau, 2008
Kamion mbeturinash Mercedes-Benz Econic 1828 LL 4X2 Big-Axle Euro 3 Norba Aufbau
Mercedes-Benz Econic 1828 LL 4X2 Big-Axle Euro 3 Norba Aufbau
2005, 313 187 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Veghel
6 900 EUR
Kamion mbeturinash Mercedes-Benz Econic 1828 LL 4X2 Big-Axle Euro 3 Norba Aufbau, 2005
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Euro 3 SeitenLader-Aufbau
DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Euro 3 SeitenLader-Aufbau
2004, 361 019 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Veghel
5 900 EUR
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Euro 3 SeitenLader-Aufbau, 2004
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Euro 3 Geesink Aufbau
DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Euro 3 Geesink Aufbau
2004, 612 944 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Veghel
8 400 EUR
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Euro 3 Geesink Aufbau, 2004
Kamion mbeturinash DAF CF75.310 6X2 Lenkachse 21m3 Norba aufbau Euro 4
DAF CF75.310 6X2 Lenkachse 21m3 Norba aufbau Euro 4
2006, 230 983 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Veghel
8 600 EUR
Kamion mbeturinash DAF CF75.310 6X2 Lenkachse 21m3 Norba aufbau Euro 4, 2006
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5
DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5
2008, 280 146 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Veghel
19 800 EUR
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5, 2008
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5
DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5
2007, 267 173 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Veghel
19 800 EUR
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5, 2007
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5
DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5
2006, 369 382 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Veghel
16 200 EUR
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5, 2006
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Translift-SeitenLader-Aufbau Euro 5
DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Translift-SeitenLader-Aufbau Euro 5
2006, 239 128 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Veghel
12 900 EUR
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Translift-SeitenLader-Aufbau Euro 5, 2006
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Translift-SeitenLader-Aufbau Euro 5
DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Translift-SeitenLader-Aufbau Euro 5
2006, 230 814 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Veghel
12 900 EUR
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Lenkachse Translift-SeitenLader-Aufbau Euro 5, 2006
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Manual Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5
DAF CF75.250 6X2 Manual Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5
2008, 335 172 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Veghel
18 900 EUR
Kamion mbeturinash DAF CF75.250 6X2 Manual Lenkachse Geesink Aufbau Euro 5, 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.