Hmm, duket se artikulli është shitur

Kamion mbeturinash RENAULT PREMIUM

kamion mbeturinash RENAULT PREMIUM

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: kamion mbeturinash RENAULT PREMIUM

  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ID213502
Viti i prodhimit2007
Kilometrazhi323014 km
VINVF624CPD000000160
Data e regjistrimit të parë23.01.2007
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
KarburantiLPG
Kutia e marshevemanuale
Shasia/pezullimi
Numri i akseve3-aks
Pajisja
Vinç për kamion
Vinç për kamionHiab, XS 144.3

Përshkrimi

Marque de la benne: SEMAT C335/03

Date et lieu de visite: SUR RDV - 42

Dernier passage au contrôle technique: 22/02/2021

Mise à prix: 3 500 €

Numéro de produit: 1099

Minimum d'augmentation: 5 % du prix actuel

Etat des pneus: Usés

Etat carrosserie: VOIR PHOTOS

Etat moteur boite pont: VOIR FICHE DESCRIPTIVE JOINTE

Dernier passage aux mines: 22/02/2021

Vendu dans l'état

Réservé aux professionnels

Les Acheteurs s’engagent

en participant à ces ventes privées

à réserver leurs achats de Biens pour revente à l’export uniquement. L’export s’entendant comme hors de France

Benelux

Allemagne

Suisse

Italie

Espagne

GRUE HIAB XS 144.3 Hi Duo /Pas d'outil en bout de grue. VOIR FICHE DESCRIPTIVE JOINTE

VOIR FICHE DESCRIPTIVIE JOINTE

VOIR FICHE DESCRIPTIVE JOINTE

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.