Kamion mbeturinash Scania 94 D / 220

Online: 25d

Marka SCANIA
Viti i prodhimit 1996
Kilometrazhi 360 000 km
Inspektimi teknik MOT: Wednesday, September 5, 2018
Pesha 12 450 kg
Pesha bruto 18 000 kg
Ngarkesa e dobishme 5 500 kg
Vendndodhja Danimarkë, Ballerup
Telefoni +45 44 65...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 2
  • kutia e marsheve: manuale
Pjesë shtesë
  • vërtetimet: CE

Ankandi

2019 EUR
2 019
EUR
  • 245 327 ALL
  • 2 226 USD

Shko tek ankandi

Fymas Auctions ApS
Shitësi
Fymas Auctions ApS
Danimarkë
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:50
2 019
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ky informacion është grumbulluar nga Truck1.eu, SIA për t'u ofruar përdoruesve shërbimet e saj online. Ne nuk do të grumbullojmë dhe ruajmë informacionin tuaj të ndjeshëm. Ky informacion është grumbulluar në përputhje me nenin 6(1) (b) të GDPR. Këto të dhëna do të mbahen për aq kohë që të nevojitet për ofrimin e shërbimeve për ju. Ky informacion mund të merret nga përfaqësuesi ynë rajonal përgjegjës për vendndodhjen tuaj, ndoshta jashtë BE-së. Ju keni të drejtën për të marrë një kopje të këtyre të dhënave, për t'i ndryshuar ose tërhequr pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave duke na kontaktuar, duke përcaktuar qartë detajet tuaja dhe çështjen. Ju keni të drejtë të paraqitni një ankesë pranë Autoritetit tuaj lokal të Mbrojtes së të Dhënave.
  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion mbeturinash SCANIA 94 GB 4x2 NA 260
SCANIA 94 GB 4x2 NA 260
2001, 426 000 km, 4x2
Norvegji, Langhus
8 900 EUR
Kamion mbeturinash SCANIA 94 GB 4x2 NA 260, 2001
Kamion mbeturinash SCANIA P94DB 6x2 WITH NORBA RL300S
SCANIA P94DB 6x2 WITH NORBA RL300S
2000, 370 100 km, 6x2, 3-aks
Estoni, Pärnu 80042
7 900 EUR
Kamion mbeturinash SCANIA P94DB 6x2 WITH NORBA RL300S, 2000
Kamion mbeturinash SCANIA P94DB4X2NB230 NTM KG14.7
SCANIA P94DB4X2NB230 NTM KG14.7
2003, 271 592 km, 4x2, 2-aks
Estoni, Pärnu 80042
6 900 EUR
Kamion mbeturinash SCANIA P94DB4X2NB230 NTM KG14.7, 2003
Kamion mbeturinash Renault Midlum 220
Renault Midlum 220
2010, 165 000 km, 4x2
Francë, Pont-du-Chateau
Kamion mbeturinash Renault Midlum 220, 2010
Kamion mbeturinash Renault MILDINER 220 DCI
Renault MILDINER 220 DCI
2002
Francë, Neuville-Saint-Amand
5 000 EUR
Kamion mbeturinash Renault MILDINER 220 DCI, 2002
Kamion mbeturinash Renault Midlum 220 DCI
Renault Midlum 220 DCI
2005, 164 000 km, 4x2
Francë, Pont-du-Chateau
Kamion mbeturinash Renault Midlum 220 DCI, 2005
Kamion mbeturinash DAF LF55-220
DAF LF55-220
2011, 119 500 km, 6x2, 3-aks
Belgjikë, Meer
17 500 EUR
Kamion mbeturinash DAF LF55-220, 2011
Kamion mbeturinash DAF FAG LF 220 Euro 6
DAF FAG LF 220 Euro 6
2015, 76 816 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Zetten
105 000 EUR
Kamion mbeturinash DAF FAG LF 220 Euro 6, 2015
Kamion mbeturinash DAF FAG LF 55.220 EURO 5
DAF FAG LF 55.220 EURO 5
2008, 170 050 km, 6x2, 3-aks
Holandë, MEERKERK
Kamion mbeturinash DAF FAG LF 55.220 EURO 5, 2008
Kamion mbeturinash Renault Midlum 220 Faun 8m3
Renault Midlum 220 Faun 8m3
2008, 259 421 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Zetten
13 500 EUR
Kamion mbeturinash Renault Midlum 220 Faun 8m3, 2008
Kamion mbeturinash DAF FAG 55 LF 220 Euro 5
DAF FAG 55 LF 220 Euro 5
2010, 144 409 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Zetten
53 000 EUR
Kamion mbeturinash DAF FAG 55 LF 220 Euro 5, 2010
Kamion mbeturinash DAF FAG 55 LF 220 Euro 5
DAF FAG 55 LF 220 Euro 5
2011, 222 321 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Zetten
59 000 EUR
Kamion mbeturinash DAF FAG 55 LF 220 Euro 5, 2011

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.