Kamion me vakuum LEISTIKOW Sauganhänger 15.100 L / 2 Kammern /TOP

picture_as_pdf

49 900 EUR

Çmimi neto

Tipi

Kamion me vakuum

Viti

2015

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 561310......

LEISTIKOW Sauganhänger 15.100 L / 2 Kammern /TOP me leasing

Botuar: 1m 12d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Numri i referencësG170469___1
Viti i prodhimit2015
Kilometrazhi10000 km
Pesha bruto18000 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyraportokalli
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Karroceria/supestruktura
Vëllimi i ngarkesës15 m³
Përshkrimi

Interne Fahrzeugnr.: G170469

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Sauganhänger LEISTIKOW 2 Achsen in sehr gutem Zustand

Baujahr 2015

7.500 Kg Leergewicht

15.100 L

2 Kammern 2.800 / 12.300 L

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G170469
  • Kaufpreis: 49.900,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 697****,61 €

Restwert: 9.980,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

3.8 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

phone_iphone
language

www.golec.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 10:44

Personat e kontaktit
Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Golec Nutzfahrzeuge

t1 test unit Mjet bujqësor/ Special

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.