Kamion me vakuum STOKOTA Vakuum Auflieger 28.400 L Kanalreiniger

27 900 EUR

Çmimi neto
TipiKamion me vakuum
Viti2007
ShtetiGjermani
Telefoni+495613102......

STOKOTA Vakuum Auflieger 28.400 L Kanalreiniger me leasing

Online: 3m 26d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
IDG170187a
Viti i prodhimit2007
Kilometrazhi1 km
Pesha bruto39000 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyrablu
Motori/linja e ngarjes
Zhvendosja1 cc
Rendimenti i fuqisë204 hp
Kutia e marsheveautomatike
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit6x2
Numri i akseve3-aks

Përshkrimi

Interne Fahrzeugnr.: G170187a

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Vacuum Auflieger für Kanalreinigung

Marke: Stokota

Modell: RO-39THAG

Baujahr: 2007

Pumpe Wittig SLS 54 DVR

Inhalt Tank: 28.400 Liter

Zul. Gesamtgewicht: 39.000 kg

Leergewicht: 11.120 kg

Letzte Inspektion: 23-03-21

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

+495613102...
Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany
Ora lokale e shitësit — 16:34

Personat e kontaktit

Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.