Karrotrec Renault D 16 WIDE DTI 18 TREVOR SLIDING PLATFORM DEPANNAGE

picture_as_pdf

69 500 EUR

Çmimi neto

Tipi

Karrotrec

Viti

2018

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 88 88 ......

RENAULT me leasing

Botuar: 23d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
Numri i referencësM0003344 - 89-BSZ-7
Viti i prodhimit2018
Kilometrazhi226915 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë25.09.2018
Pesha neto9600 kg
Pesha bruto17200 kg
Ngarkesa e dobishme7600 kg
Gjatësia9250 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia2800 mm
Ngjyrablu
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja7698 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë286 hp
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomatikgetriebe
Marrja e fuqisë
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Pezullimi i aksit të përparmë
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Marka e akseveAnders: 1,2
Akset e drejtimit
Baza e rrotës4760 mm
ABS
Gomat e përparme275/70 R 22,5, 70%
Gomat e pasme275/70 R 22,5, 90%
Goma dyshe
Serbatorët e karburantit255L
Karroceria/supestruktura
Arka e veglave
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë ditore
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Përshkrimi

Additional options and accessories * Air horn * Air horn * Central armrest * Remote central locking More information Number of doors: 2 Transmission: ZF, 8 gears, Automatic Cab: day Upholstery: Alcantara Maintained according to instruction: yes Technical condition: good Visual appearance: good Number of keys: 2 (2 hand transmitters) Registration number: 89-BSZ-7

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

phone_iphone
language

www.usedtruckcenter.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 11:58

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Used Truck Center B.V.

t1 test unit Mjet bujqësor/ Special

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.