Reja dhe përdorur Makina fshirëse për rrugët në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makina fshirëse për rrugët


   Faqja 1 e 24 1/24   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
RCM Mille Plus D Aufsitz Kehrsaugmaschine Kabine  - Makinë fshirëse për rrugët
 15
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
3 071 km
27 hp

Mein-Laster GmbH

3

Gjermani

SID KEHRMASCHINE / Balayeuse / Sweeper - Makinë fshirëse për rrugët
 9
3 290 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023

SID S.C. P. Banach, M. Rejka-Banach

2

Poloni, 18-500 KOLNO

Ausa B 200 H  - Makinë fshirëse për rrugët
 20
28 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
26 013 km
2 858 orët
100 hp

Botuar: 3orë 24min

Termostantti Oy

2

Finlandë, Finnland, Kouvola, Kymenlaakso

Dulevo Evolution 5000 E4 - Makinë fshirëse për rrugët
 4
Pyet për çmimin
2007
7 000 orët
139 hp

Botuar: 7orë 35min

Lielahden Autokeskus Oy

15

Finlandë, Tampere

Numri i referencës 37

EGHOLM 2200T zamiatarka + odkurzacz - Makinë fshirëse për rrugët
 6
6 073.92 EUR
2009
2 123 orët

Botuar: 10orë 49min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

SCHMIDT SWINGO 200+ - Makinë fshirëse për rrugët
 6
7 230.79 EUR
2016
60 000 km

Botuar: 10orë 53min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

Iveco Stralis 440S33 Johnston - Bean  - Makinë fshirëse për rrugët
 8
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
76 500 km
330 hp

Botuar: 11orë 34min

MLB, D.O.O

Sllovenia, Velenje

Dulevo 3000 D EU6C - Makinë fshirëse për rrugët
 73
29 900 EUR
2020
1 552 orët
100 hp

Botuar: 12orë 8min

SARL FCE

2

Francë, HUTTENHEIM

Numri i referencës 230100

 VOLVO FL 240 4X2 - Makinë fshirëse për rrugët
 20
859 EUR
Ankandi

Botuar: 13orë 49min

Blinto

4

 BUCHER Schörling - Makinë fshirëse për rrugët
 20
601 EUR
Ankandi

Botuar: 13orë 49min

Blinto

4

DAF LF 45.160 - Makinë fshirëse për rrugët
 1
Ankandi
2010

Botuar: 15orë 8min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Tottenhoe

Numri i referencës FJ60CJY

DAF LF 45.160 - Makinë fshirëse për rrugët
 1
Ankandi
2013
144 227 km

Botuar: 15orë 8min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Tottenhoe

Numri i referencës FJ13EOV

JOHNSTON SWEEPERS 158B 1011 - Makinë fshirëse për rrugët
 1
Ankandi
2013
82 070 km

Botuar: 15orë 10min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës LF63OND

DAF LF 45.180 - Makinë fshirëse për rrugët
 1
Ankandi
2009
175 372 km

Botuar: 15orë 10min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Tottenhoe

Numri i referencës FJ09HWW

DAF TRUCKS LF 45.160 - Makinë fshirëse për rrugët
 1
Ankandi
2010

Botuar: 15orë 11min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Tottenhoe

Numri i referencës FJ60CJZ

Ravo 4-SERIES CNG 4-SERIES CNG - Makinë fshirëse për rrugët
 20
Ankandi
2015
3 312 km

Botuar: 23orë 21min

ONLINEAUCTIONMASTER / ONLINEVEILINGMEESTER B.V.

2

Holandë, Groningen

Numri i referencës TPJ85V

Ravo 4-SERIES CNG 4-SERIES CNG - Makinë fshirëse për rrugët
 20
Ankandi
2020
8 283 km

Botuar: 23orë 23min

ONLINEAUCTIONMASTER / ONLINEVEILINGMEESTER B.V.

2

Holandë, Groningen

Numri i referencës TRH32L

Nimos DM-TRAC 305 - Makinë fshirëse për rrugët
 20
Ankandi
2015

Botuar: 1d

ONLINEAUCTIONMASTER / ONLINEVEILINGMEESTER B.V.

2

Holandë, Groningen

Numri i referencës TZR20N

Smit Swingo 240 - Makinë fshirëse për rrugët
 20
Ankandi
2012
79 774 km

Botuar: 1d

ONLINEAUCTIONMASTER / ONLINEVEILINGMEESTER B.V.

2

Holandë, Groningen

Ravo 580 EURO 5 580 EURO 5 - Makinë fshirëse për rrugët
 20
Ankandi
2014
105 536 km
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 225 kg

Botuar: 1d

ONLINEAUCTIONMASTER / ONLINEVEILINGMEESTER B.V.

2

Holandë, Groningen

Numri i referencës 17BFL1

Ravo 530 530 - Makinë fshirëse për rrugët
 20
Ankandi
2012
80 201 km

Botuar: 1d

ONLINEAUCTIONMASTER / ONLINEVEILINGMEESTER B.V.

2

Holandë, Groningen

Numri i referencës TZR33N

Ravo 580 EURO 5 - Makinë fshirëse për rrugët
 17
37 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
83 200 km
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 225 kg

Botuar: 1d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 38664

1 2 3 24   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Municipal/ Special vehicles - Road sweepers
t1 old