Makinë fshirëse e rrugëve Kärcher KM 90/60 Bp Pack veegmachine

Online: 1m 2d

Marka KÄRCHER
Viti i prodhimit 2014
Gjendja e mirë
Orët e makinerisë 457 orët
Pesha neto 355 kg
Gjerësia e punës 900 000 mm
Kontrolli ulje
Vendndodhja Holandë, Leur
Telefoni +31 6 50 6...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro
6250 EUR
6 250
EUR
  • 759 431 ALL
  • 6 890 USD

Çmimi neto

Vink Machinery
Shitësi
Vink Machinery
Holandë
I besueshëm
Më shumë se 3 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:51
Personi i kontaktit
Tony
English, Nederlands
Brendan
English, Nederlands
6 250
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ky informacion është grumbulluar nga Truck1.eu, SIA për t'u ofruar përdoruesve shërbimet e saj online. Ne nuk do të grumbullojmë dhe ruajmë informacionin tuaj të ndjeshëm. Ky informacion është grumbulluar në përputhje me nenin 6(1) (b) të GDPR. Këto të dhëna do të mbahen për aq kohë që të nevojitet për ofrimin e shërbimeve për ju. Ky informacion mund të merret nga përfaqësuesi ynë rajonal përgjegjës për vendndodhjen tuaj, ndoshta jashtë BE-së. Ju keni të drejtën për të marrë një kopje të këtyre të dhënave, për t'i ndryshuar ose tërhequr pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave duke na kontaktuar, duke përcaktuar qartë detajet tuaja dhe çështjen. Ju keni të drejtë të paraqitni një ankesë pranë Autoritetit tuaj lokal të Mbrojtes së të Dhënave.
  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Makinë fshirëse e rrugëve Kärcher KSM 950 S Veegmachine
Kärcher KSM 950 S Veegmachine
73 km, 4x2, 73 orët
Holandë, Leur
1 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Kärcher KSM 950 S Veegmachine
Makinë fshirëse e rrugëve Jungojet 3500 veegmachine
Jungojet 3500 veegmachine
2011, 871 orët
Holandë, Leur
34 500 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Jungojet 3500 veegmachine, 2011
Makinë fshirëse e rrugëve Gutbrod B920 Veegmachine
Gutbrod B920 Veegmachine
4x2, 120 orët
Holandë, Leur
1 500 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Gutbrod B920 Veegmachine
Makinë fshirëse e rrugëve Hako Hakomatic B-1100 Veegmachine
Hako Hakomatic B-1100 Veegmachine
1 500 km, 4x2, 1 500 orët
Holandë, Leur
6 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Hako Hakomatic B-1100 Veegmachine
Makinë fshirëse e rrugëve Dulevo 100 BK Veegmachine
Dulevo 100 BK Veegmachine
2013, 754 orët
Holandë, Leur
11 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Dulevo 100 BK Veegmachine, 2013
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT S30 Veegmachine
TENNANT S30 Veegmachine
2010, 6 156 orët
Holandë, Leur
11 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT S30 Veegmachine, 2010
Makinë fshirëse e rrugëve Isal PB 120 D veegmachine
Isal PB 120 D veegmachine
2011, 2 733 orët
Holandë, Leur
6 750 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Isal PB 120 D veegmachine, 2011
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MR 60B Schrobmachine
Fimap MR 60B Schrobmachine
2014, 294 orët
Holandë, Leur
3 250 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MR 60B Schrobmachine, 2014
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MR60B schrobmachine
Fimap MR60B schrobmachine
2016, 216 km, 4x2, 216 orët
Holandë, Leur
4 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MR60B schrobmachine, 2016
Makinë fshirëse e rrugëve TRILO SU 60 zuig machine
TRILO SU 60 zuig machine
2019
Holandë, Leur
7 750 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TRILO SU 60 zuig machine, 2019
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MR75B Schrobmachine
Fimap MR75B Schrobmachine
2014, 4x2, 815 orët
Holandë, Leur
4 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MR75B Schrobmachine, 2014
Makinë fshirëse e rrugëve Kärcher Schrob- veegmachine, (Nieuw)
Kärcher Schrob- veegmachine, (Nieuw)
2019, 1 orët
Holandë, Gennep
8 250 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Kärcher Schrob- veegmachine, (Nieuw), 2019

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.