Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz 1823 K

Online: 1m 6d

Marka MERCEDES-BENZ
ID c24_4074
Viti i prodhimit 2001
Kilometrazhi 143 600 km
Pesha bruto 18 000 kg
Vendndodhja Zvicra, Regensdorf
Telefoni +41 4484...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 3
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 230 hp (171 KW)
  • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 4x2
18500 EUR
18 500
EUR
  • 2 261 070 ALL
  • 21 774 USD

Çmimi neto

Shitësi
BAFAG  AG
BAFAG AG Zvicra
I besueshëm
13 Më shumë se 13 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:32
18 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz Axor 1823 K
Mercedes-Benz Axor 1823 K
2006, 154 140 km, 4x2, Dizel
Zvicra, Regensdorf
27 500 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz Axor 1823 K, 2006
Makinë fshirëse e rrugëve MERCEDES-BENZ Actros 1831K sweeper vehicle
MERCEDES-BENZ Actros 1831K sweeper vehicle
10 km
Holandë, STARNMEER
Makinë fshirëse e rrugëve MERCEDES-BENZ Actros 1831K sweeper vehicle
Makinë fshirëse e rrugëve MERCEDES-BENZ Brock SL200/2K
MERCEDES-BENZ Brock SL200/2K
2003, 264 km, 11 300 orët
Gjermani, Metten
Makinë fshirëse e rrugëve MERCEDES-BENZ Brock SL200/2K, 2003
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz 2629 K 6x4 Kanalreiniger
Mercedes-Benz 2629 K 6x4 Kanalreiniger
1991, 642 236 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
22 900 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz 2629 K 6x4 Kanalreiniger, 1991
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz Atego BROCK SL 200 K 6m³
Mercedes-Benz Atego BROCK SL 200 K 6m³
2018, 10 100 km, 6x2, Dizel, 5-aks
Gjermani, Kirchberg
169 000 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz Atego BROCK SL 200 K 6m³, 2018
Makinë fshirëse e rrugëve MERCEDES-BENZ 1417
MERCEDES-BENZ 1417
2000, 187 000 km, 4x2, 10 200 orët, 2-aks
Itali, Verona
16 000 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve MERCEDES-BENZ 1417, 2000
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz 1314
Mercedes-Benz 1314
1992, 170 718 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Winterswijk
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz 1314, 1992
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz Arocs
Mercedes-Benz Arocs
2020, 2 391 km
Francë, Villeneuve-le-Roi
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz Arocs, 2020
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz 1314K ECOLINER FULL STEEL SWEEPER (6 CILINDER / MANUAL GEARBOX / FULL STEEL SUSPENSION)
Mercedes-Benz 1314K ECOLINER FULL STEEL SWEEPER (6 CILINDER / MANUAL GEARBOX / FULL STEEL SUSPENSION)
1990, 162 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Meerkerk
6 800 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz 1314K ECOLINER FULL STEEL SWEEPER (6 CILINDER / MANUAL GEARBOX / FULL STEEL SUSPENSION), 1990
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz 1427 Kehrmaschine
Mercedes-Benz 1427 Kehrmaschine
1994, 186 900 km, 4x2, 3-aks
Austri, Hörsching
5 900 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz 1427 Kehrmaschine, 1994
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz SK 1414
Mercedes-Benz SK 1414
1986, 1 017 787 km, 4x2
Belgjikë, Bree
5 900 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz SK 1414, 1986
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz DB 1417
Mercedes-Benz DB 1417
1997
Zvicra, Baar / Zug
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes-Benz DB 1417, 1997

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.