Makinë fshirëse e rrugëve Scania P280

Online: 1m 20d

Marka SCANIA
ID c24_4076
Viti i prodhimit 2013
Kilometrazhi 182 600 km
Pesha bruto 18 000 kg
Vendndodhja Zvicra, Regensdorf
Telefoni +41 4484...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 5
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 280 hp (208 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 4x2
Kabina/pjesa e brendshme
  • kontrolli i shpejtësisë
46500 EUR
46 500
EUR
  • 5 683 230 ALL
  • 54 730 USD

Çmimi neto

Shitësi
BAFAG  AG
BAFAG AG Zvicra
I besueshëm
13 Më shumë se 13 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:27
46 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Makinë fshirëse e rrugëve SCANIA Balayeuse SK 700 sur Scania P280
SCANIA Balayeuse SK 700 sur Scania P280
2009, 106 000 km, Dizel, 5 120 orët
Francë, MONTREUIL SOUS BOIS
56 725 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve SCANIA Balayeuse SK 700 sur Scania P280, 2009
Makinë fshirëse e rrugëve SCANIA P94 Suction / Sweeper Truck
SCANIA P94 Suction / Sweeper Truck
2005, 199 334 km
Suedi, Kungsbacka
17 070 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve SCANIA P94 Suction / Sweeper Truck, 2005
Makinë fshirëse e rrugëve Scania P 230 Bucher Cityfant 60
Scania P 230 Bucher Cityfant 60
2006, 135 693 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Zetten
25 000 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Scania P 230 Bucher Cityfant 60, 2006
Makinë fshirëse e rrugëve Scania P 360 Beam S 8000 wegdekreiniger
Scania P 360 Beam S 8000 wegdekreiniger
2012, 229 533 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Zetten
145 000 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Scania P 360 Beam S 8000 wegdekreiniger, 2012
Makinë fshirëse e rrugëve Scania P230 Faun ViaJet 7 Zuig/Veegmachine Euro 5
Scania P230 Faun ViaJet 7 Zuig/Veegmachine Euro 5
2009, 94 855 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Drachten
32 450 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Scania P230 Faun ViaJet 7 Zuig/Veegmachine Euro 5, 2009
Makinë fshirëse e rrugëve Faun 18.280 MAN Viajet Besen Links/Rechts/Hecksauger
Faun 18.280 MAN Viajet Besen Links/Rechts/Hecksauger
2005, 194 472 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
39 800 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Faun 18.280 MAN Viajet Besen Links/Rechts/Hecksauger, 2005
Makinë fshirëse e rrugëve MAN 18.280 Faun Viajet Besen Links/Rechts/Hecksauger
MAN 18.280 Faun Viajet Besen Links/Rechts/Hecksauger
2005, 194 472 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
39 800 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve MAN 18.280 Faun Viajet Besen Links/Rechts/Hecksauger, 2005
Makinë fshirëse e rrugëve Unimog U500 Kehrmaschine Schmidt SK501 280PS
Unimog U500 Kehrmaschine Schmidt SK501 280PS
2006, 103 400 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Austri, Rotenturm - Oberwart
39 990 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Unimog U500 Kehrmaschine Schmidt SK501 280PS, 2006
Makinë fshirëse e rrugëve HAKO Citymaster 2000
HAKO Citymaster 2000
2013, 82 815 km, Dizel, 9 583 orët, 2-aks
Gjermani, Landau
13 549 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve HAKO Citymaster 2000, 2013
Makinë fshirëse e rrugëve HAKO Citymaster 2000
HAKO Citymaster 2000
2013, 91 463 km, Dizel, 9 911 orët, 2-aks
Gjermani, Landau
13 549 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve HAKO Citymaster 2000, 2013
Makinë fshirëse e rrugëve Kärcher DA88
Kärcher DA88
2013
Spanjë, Vizcaya
15 200 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Kärcher DA88, 2013
Makinë fshirëse e rrugëve Ravo 540 CD
Ravo 540 CD
2013, 65 511 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Zetten
43 500 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Ravo 540 CD, 2013

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.