Oferta të ngjashme

Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M30 Veeg/schrob combi
TENNANT M30 Veeg/schrob combi
2013, LPG, 1 437 orët
Holandë, Leur
17 750 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M30 Veeg/schrob combi, 2013
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT 8300 Veeg/schrob combi
TENNANT 8300 Veeg/schrob combi
2011, Elektro, 2 649 orët
Holandë, Leur
7 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT 8300 Veeg/schrob combi, 2011
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 veeg/schrob machine
TENNANT M20 veeg/schrob machine
2012, LPG, 3 004 orët
Holandë, Leur
11 750 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 veeg/schrob machine, 2012
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT Schrob- zuig- veeg- machine, elektro
TENNANT Schrob- zuig- veeg- machine, elektro
2005, 829 orët
Holandë, Gennep
6 450 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT Schrob- zuig- veeg- machine, elektro, 2005
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 veeg,scrub machine
TENNANT M20 veeg,scrub machine
2007, Dizel, 1 582 orët
Holandë, Leur
9 750 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 veeg,scrub machine, 2007
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M30 veeg/schrobmachine
TENNANT M30 veeg/schrobmachine
2013, LPG, 1 473 orët
Holandë, Leur
18 750 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M30 veeg/schrobmachine, 2013
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT 8300 schrob/veegmachine
TENNANT 8300 schrob/veegmachine
2015, Elektro, 1 849 orët
Holandë, Leur
8 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT 8300 schrob/veegmachine, 2015
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT Veeg- Zuig- Schrobmachine, LPG
TENNANT Veeg- Zuig- Schrobmachine, LPG
2004, 2 552 orët
Holandë, Gennep
5 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT Veeg- Zuig- Schrobmachine, LPG, 2004
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 schrobmachine
TENNANT M20 schrobmachine
2008, Dizel, 582 orët
Holandë, Leur
17 500 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 schrobmachine, 2008
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT S20 veegmachine
TENNANT S20 veegmachine
2012, LPG, 1 854 orët
Holandë, Leur
9 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT S20 veegmachine, 2012
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT T20 LPG
TENNANT T20 LPG
2007, LPG
Holandë, Leur
10 750 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT T20 LPG, 2007
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT A60 EU4
TENNANT A60 EU4
2009, Dizel
Belgjikë, Meer
8 750 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT A60 EU4, 2009

Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 Veeg/schrob combi

Marka TENNANT
Viti i prodhimit 2009
Gjendja e mirë
Orët e makinerisë 2 561 orët
Gjerësia e punës 1 370 mm
Kontrolli ulje
Vendndodhja Holandë, Leur
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: LPG
 • rendimenti i fuqisë: 39 hp (29 KW)
Pjesë shtesë
 • numri i pronarëve të mëparshëm: 1
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 Veeg/schrob combi

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 Veeg/schrob combi

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.