Makinë fshirëse e rrugëve i ri TRILO SU 60 zuig machine

Online: 1m 8d

Viti i prodhimit 2019
E re
Gjendja e re
Pesha neto 440 kg
Vendndodhja Holandë, Leur
Telefoni +31 6 50 6...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: naftë
  • motori: Honda
7750 EUR
7 750
EUR
  • 941 695 ALL
  • 8 544 USD

Çmimi neto

Vink Machinery
Shitësi
Vink Machinery
Holandë
I besueshëm
Më shumë se 3 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:53
Personi i kontaktit
Tony
English, Nederlands
Brendan
English, Nederlands
7 750
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ky informacion është grumbulluar nga Truck1.eu, SIA për t'u ofruar përdoruesve shërbimet e saj online. Ne nuk do të grumbullojmë dhe ruajmë informacionin tuaj të ndjeshëm. Ky informacion është grumbulluar në përputhje me nenin 6(1) (b) të GDPR. Këto të dhëna do të mbahen për aq kohë që të nevojitet për ofrimin e shërbimeve për ju. Ky informacion mund të merret nga përfaqësuesi ynë rajonal përgjegjës për vendndodhjen tuaj, ndoshta jashtë BE-së. Ju keni të drejtën për të marrë një kopje të këtyre të dhënave, për t'i ndryshuar ose tërhequr pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave duke na kontaktuar, duke përcaktuar qartë detajet tuaja dhe çështjen. Ju keni të drejtë të paraqitni një ankesë pranë Autoritetit tuaj lokal të Mbrojtes së të Dhënave.
  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MG 100 Schrob/zuig Machine
Fimap MG 100 Schrob/zuig Machine
2016, 4x2, 2 042 orët
Holandë, Leur
3 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MG 100 Schrob/zuig Machine, 2016
Makinë fshirëse e rrugëve Hako Scrubmaster B 75 R Schrob/zuig Machine
Hako Scrubmaster B 75 R Schrob/zuig Machine
2018, 4x2, 18 orët
Holandë, Leur
9 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Hako Scrubmaster B 75 R Schrob/zuig Machine, 2018
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 veeg,scrub machine
TENNANT M20 veeg,scrub machine
2007, 1 582 orët
Holandë, Leur
9 750 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT M20 veeg,scrub machine, 2007
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MR 60B Schrobmachine
Fimap MR 60B Schrobmachine
2014, 294 orët
Holandë, Leur
3 250 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MR 60B Schrobmachine, 2014
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MR60B schrobmachine
Fimap MR60B schrobmachine
2016, 216 km, 4x2, 216 orët
Holandë, Leur
4 950 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Fimap MR60B schrobmachine, 2016
Makinë fshirëse e rrugëve Kärcher KM 90/60 Bp Pack veegmachine
Kärcher KM 90/60 Bp Pack veegmachine
2014, 457 orët
Holandë, Leur
6 250 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Kärcher KM 90/60 Bp Pack veegmachine, 2014
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT T 7 Schrobmachine
TENNANT T 7 Schrobmachine
2019, 1 km, 1 orët
Holandë, Leur
14 750 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve TENNANT T 7 Schrobmachine, 2019
Makinë fshirëse e rrugëve VEEG/ZUIG machine
VEEG/ZUIG machine
Holandë, GOUDRIAAN
Makinë fshirëse e rrugëve VEEG/ZUIG machine
Makinë fshirëse e rrugëve GREEN MACHINE
GREEN MACHINE
1 980 orët
Gjermani
Makinë fshirëse e rrugëve GREEN MACHINE
Makinë fshirëse e rrugëve COMAC Washing Machine S.P.A. C100BS
COMAC Washing Machine S.P.A. C100BS
1, 654 orët
Holandë, Amsterdam
Makinë fshirëse e rrugëve COMAC Washing Machine S.P.A. C100BS, 1
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes Benz SK 1824 AK 4X4 sweeping machine
Mercedes Benz SK 1824 AK 4X4 sweeping machine
1997, 260 000 km
Sllovenia, Gomilsko
11 200 EUR
Makinë fshirëse e rrugëve Mercedes Benz SK 1824 AK 4X4 sweeping machine, 1997
Makinë fshirëse e rrugëve Bucher Cityfant 60 MB 1318
Bucher Cityfant 60 MB 1318
2001, 178 688 km, 15 654 orët
Finlandë, Kankaanpää
Makinë fshirëse e rrugëve Bucher Cityfant 60 MB 1318, 2001

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.