Makineri larëse-tharëse dyshemeje HAKO B 430

picture_as_pdf

1 000 EUR

Tipi

Makineri larëse-tharëse dyshemeje

Viti

2005

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 91 29 ......

Botuar: 2v 5m
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaHAKO
Viti i prodhimit2005
Përshkrimi

Hako B430 Scheuersaugmaschine, Baujahr 2005, 731 Betriebsstunden

Unseren gesamten Fahrzeugbestand finden Sie unter www.auto-ungar.de

Alle neu eingestellten Fahrzeuge per email erhalten – melden Sie sich bei unserem NEWSLETTER an!

Irrtümer und Schreibfehler möglich, Zwischenverkauf vorbehalten!

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge

Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge

4.4 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Wendelstein

phone_iphone
language

www.auto-ungar.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 23:34


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge

t1 test unit Mjet bujqësor/Special

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.