Reja dhe përdorur mjete bujqësore/ speciale nga Estoni në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Mjete bujqësore/ speciale nga Estoni


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Scania 3-series 113 (01.88-12.96) - karrotrec
 20
29 400 EUR

Karrotrec

1991

TruckParts Eesti OÜ

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1614516

Volvo FL 260, 4x2, EEV, GARBAGE TRUCK  - kamion mbeturinash
 16
17 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion mbeturinash

2012
296 000 km
265 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 263 kg

Botuar: 3d

Scanvo OU

Estoni, Estland

MERCEDES-BENZ SPRINTER 319CDI EURO 6 AMBULANCE  - ambulancë
 20
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ambulancë

2016
461 400 km
190 hp

Botuar: 5d

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1787

Scania P 320 4x2 NTM KG 14,2 m3 - kamion mbeturinash
 20
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion mbeturinash

2013
542 891 km
320 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 300 kg

Botuar: 5d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Volvo FM 12 6x2*4 EUR-MARK 12000 l / VACUUM HIBON VTB 810 MA - kamion me vakuum
 20
32 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me vakuum

2004
377 881 km
420 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 590 kg

Botuar: 18d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Scania P 320 4x2 NTM KG-HL 14,2 m3 / PM 4022 - kamion mbeturinash
 20
24 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion mbeturinash

2014
550 133 km
320 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 400 kg

Botuar: 21d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Scania P 280 4x2 Kroll tank 5500 l / vacuum IR VTB810V / pressure Pratissoli HF18 - 500 bar / 38 lmin + Pratissoli KF30 - 200 bar / 106 - kamion me vakuum
 20
64 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me vakuum

2011
278 433 km
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 260 kg

Botuar: 23d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

MERCEDES-BENZ SPRINTER EURO6 (PROFILE) AMBULANCE  - ambulancë
 20
18 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ambulancë

2016
471 500 km
165 hp

Botuar: 27d

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1804

Scania  - kamion me vakuum
 20
48 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me vakuum

2006
533 161 km
381 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 440 kg

Botuar: 27d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Scania P 94 4x2 - makinë fshirëse për rrugët
 20
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makinë fshirëse për rrugët

1999
7 088 orët
230 hp

Botuar: 1m 1d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Bobcat Toolcat 5600 4X4 / 4 WHEEL STEER / MANY ACCESSORIES - mjet bujqësor/ special
 20
34 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Mjet bujqësor/ special

2006
1 600 orët
60 hp

Botuar: 1m 9d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Scania P 360 6x2*4 JOAB ANACONDA TWIN 21,5 m3 - kamion mbeturinash
 20
42 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion mbeturinash

2015
468 335 km
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 041 kg

Botuar: 1m 29d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

MFH 4200 65 km/h - makinë fshirëse për rrugët
 20
4 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makinë fshirëse për rrugët

1989
26 642 orët

Botuar: 2m 5d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

MERCEDES - BENZ SPRINTER EURO5 (PROFILE)AMBULANCE  - ambulancë
 20
17 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ambulancë

2014
253 450 km
165 hp

Botuar: 2m 8d

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1796

MERCEDES - BENZ SPRINTER EURO5 (PROFILE)AMBULANCE  - ambulancë
 20
17 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ambulancë

2014
427 980 km
165 hp

Botuar: 2m 9d

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1797

MERCEDES-BENZ 319CDI EURO 6 AMBULANCE  - ambulancë
 20
17 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ambulancë

2015
322 207 km
190 hp

Botuar: 2m 30d

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1791

Scania P 93 4x2 - zjarrfikëse
 20
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Zjarrfikëse

1988
102 484 km
281 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 530 kg

Botuar: 4m 16d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Scania P 82 M 4x2 FIRE TRUCK - zjarrfikëse
 20
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Zjarrfikëse

1983
104 850 km
209 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 130 kg

Botuar: 5m 14d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Volvo DENNIS EAGLE ELITE 6x2 NTM QUATRO 17,9m3 - kamion mbeturinash
 20
10 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion mbeturinash

2010
175 120 km
306 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 120 kg

Botuar: 5m 29d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Scania P 113 6x2 TANK 16 m3 - kamion me vakuum
 20
8 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me vakuum

1996
645 791 km
325 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 495 kg

Botuar: 6m 5d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Scania 3-series 113 (01.88-12.96) - karrotrec
 20
29 400 EUR

Karrotrec

1991

Botuar: 6m 5d

TruckParts Eesti OÜ

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1614516

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Municipal/ Special vehicles - Estonia
t1 old