Reja dhe përdorur Pajisje koleksionisti në shitje - Truck1 Shqipëri

Pajisje koleksionisti

5
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Volkswagen Transporter Trasporter T5 Bankowóz kuloodporny opanceżony Model 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 1
Volkswagen Transporter Trasporter T5 Bankowóz kuloodporny opanceżony Model 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 2
Volkswagen Transporter Trasporter T5 Bankowóz kuloodporny opanceżony Model 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 3
Volkswagen Transporter Trasporter T5 Bankowóz kuloodporny opanceżony Model 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 4
Volkswagen Transporter Trasporter T5 Bankowóz kuloodporny opanceżony Model 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Volkswagen Transporter Trasporter T5 Bankowóz kuloodporny opanceżony Model 2015

Pajisje koleksionisti
2014166987 km140 hp
Poloni, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Botuar: 2m 16d

11 417EUR

  • ≈ 1 144 519 ALL
  • ≈ 12 429 USD
2014166987 km140 hp
Poloni, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD - Pajisje koleksionisti: foto 1
Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD - Pajisje koleksionisti: foto 2
Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD - Pajisje koleksionisti: foto 3
Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD - Pajisje koleksionisti: foto 4
Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD - Pajisje koleksionisti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (43)

Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD

Pajisje koleksionisti
2008621617 km
Hungari, Budapest
Botuar: 3m 8dNumri i referencës LT0184

11 800EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 182 914 ALL
  • ≈ 12 846 USD
2008621617 km
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
Fiat Ducato Fiat Ducato Bankowóz Pancerny Kuloodporny 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 1
Fiat Ducato Fiat Ducato Bankowóz Pancerny Kuloodporny 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 2
Fiat Ducato Fiat Ducato Bankowóz Pancerny Kuloodporny 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 3
Fiat Ducato Fiat Ducato Bankowóz Pancerny Kuloodporny 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 4
Fiat Ducato Fiat Ducato Bankowóz Pancerny Kuloodporny 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Fiat Ducato Fiat Ducato Bankowóz Pancerny Kuloodporny 2015

Pajisje koleksionisti
201570 km130 hp
Poloni, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Botuar: 3m 30d

6 268EUR

  • ≈ 628 348 ALL
  • ≈ 6 824 USD
201570 km130 hp
Poloni, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 1
Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 2
Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 3
Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 4
Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015 - Pajisje koleksionisti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015

Pajisje koleksionisti
2015360000 km130 hp
Poloni, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Botuar: 3m 30d

11 627EUR

  • ≈ 1 165 571 ALL
  • ≈ 12 658 USD
2015360000 km130 hp
Poloni, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
VOLVO FM300 armored truck - Pajisje koleksionisti: foto 1
VOLVO FM300 armored truck - Pajisje koleksionisti: foto 2
VOLVO FM300 armored truck - Pajisje koleksionisti: foto 3
VOLVO FM300 armored truck - Pajisje koleksionisti: foto 4
VOLVO FM300 armored truck - Pajisje koleksionisti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

VOLVO FM300 armored truck

Pajisje koleksionisti
294 hpNgarkesa e dobishme: 8000 kg
Kinë, China, Hefei, Anhui, 966 Linghu Road
Botuar: 1v 1m
Pyet për çmimin
294 hpNgarkesa e dobishme: 8000 kg
Kinë, China, Hefei, Anhui, 966 Linghu Road
T1 new listing page - Pajisje koleksionisti
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.