Reja dhe përdorur Traktorë komunalë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Traktorë komunalë


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
JOHN DEERE 1435 - Traktor komunal
 6
3 253.89 EUR
2003
1 171 orët

Botuar: 10orë 21min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

 Belos Trans pro 44 - Traktor komunal
 20
1 031 EUR
Ankandi

Botuar: 13orë 20min

Blinto

4

HOLDER C5000 TURBO - Traktor komunal
 20
7 000 EUR
1993
9 061 orët

Botuar: 1d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 57857

 Traktor Kubota ST401 + Sopvals, Plog & sandspridare - Traktor komunal
 20
Ankandi
2020
361 orët

Botuar: 1d

Maskinera AB

1

Suedi, NACKA STRAND

Numri i referencës O-000002124

Mercedes Unimog - Traktor komunal
 12
54 000 EUR
121 576 km

Botuar: 2d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 3202510

Carraro TTR 4400 - Traktor komunal
 29
5 398 EUR
Ankandi
2010
1 750 orët

Botuar: 6d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on fymasauctions dk

5

Danimarkë, Glostrup

 Trattorino Barbieri - Traktor komunal
 3
Pyet për çmimin

Botuar: 6d

Vergano Alberto

1

Itali, Altavilla Monferrato

 Traktor Kubota L2550 DT - Traktor komunal
 20
Ankandi
1987
3 107 orët
Ngarkesa e dobishme: 360 kg

Botuar: 8d

Maskinera AB

1

Suedi, NACKA STRAND

Numri i referencës O-000002082

 Traktorgrävare Lännen 8600 G med 7 redskap + sandspridarvagn - Traktor komunal
 20
Ankandi
2010
12 654 orët
Ngarkesa e dobishme: 6 000 kg

Botuar: 11d

Maskinera AB

1

Suedi, NACKA STRAND

Numri i referencës O-000002059

Shandong Loading - Traktor komunal
 15
250 EUR
Ankandi
2004
17 hp

Botuar: 11d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Costerweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Numri i referencës 9571441

Polaris Ranger 150 - Traktor komunal
 13
1 000 EUR
Ankandi
12 orët

Botuar: 11d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Costerweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Numri i referencës 9571451

John Deere 317 Schmalspurtraktor Kommunaltraktor Winterdienst Schneepflug Mäher - Traktor komunal
 15
3 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Botuar: 13d

Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge

3

Gjermani, Wendelstein

 Holder C250 - Traktor komunal
 1
29 750 EUR
Ankandi
2012
6 773 orët

Botuar: 23d

MPE Benelux

1

Holandë, Zevenbergen

Numri i referencës 212010101

Iseki TM 3217 AHLK - Traktor komunal
 5
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
1 orët
20 hp

Botuar: 26d

Duffner Landtechnik GmbH & Co. KG

2

Gjermani, Hohentengen

Numri i referencës Ho44431

Iseki TH 5420 AHLK - Traktor komunal
 11
Pyet për çmimin
E re
2023
1 orët
40 hp

Botuar: 26d

Duffner Landtechnik GmbH & Co. KG

2

Gjermani, Hohentengen

Numri i referencës Ho43803

John Deere 4066R - Traktor komunal
 11
49 300 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
90 orët

Botuar: 1m 3d

Josef Greving Landmaschinen e.K.

1

Gjermani, Siemens Str. 26

Numri i referencës 14293

John Deere 3038E - Traktor komunal
 11
19 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
26 orët
38 hp

Botuar: 1m 10d

Josef Greving Landmaschinen e.K.

1

Gjermani, Eichenbusch 5

Numri i referencës 14192

Multihog CX 75 - Traktor komunal
 12
34 000 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
2019
2 256 orët
75 hp

Botuar: 1m 21d

CS Auktionen GmbH

Gjermani, Freiburg

Iseki TH 4260 AHL Kommunaltraktor 4x4 Hydraulik 2-Sitzer Kabine Schmalspurtraktor - Traktor komunal
 15
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
6 087 orët
27 hp

Botuar: 1m 26d

Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge

3

Gjermani, Wendelstein

ISEKI TH 4260 AHL Kommunaltraktor 4x4 Schmalspur 2Sitzer Kabine Allrad Sperre °812 - Traktor komunal
 15
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
5 327 orët
27 hp

Botuar: 2m 2d

Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge

3

Gjermani, Wendelstein

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Municipal/ Special vehicles - Municipal tractors
t1 old