Mjet bujqësor/ Special Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer nga Gjermani, 59900 EUR në shitje - ID: 7232389
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

59 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 6 373 599 ALL
  • ≈ 63 286 USD

Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer

Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer

Botuar: 5m 10d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 1
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 2
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 3
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 4
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 5
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 6
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 7
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 8
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 9
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 10
Mjet bujqësor/ Special, Kamion vetëshkarkues Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde Mer: foto 11
Ask for all available pictures

Botuar: 5m 10d

Shtoni në të preferuarat
PDF

59 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 6 373 599 ALL
  • ≈ 63 286 USD

Lizingu

Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

UP06-74426
Viti i prodhimit

1993
Kilometrazhi

58054 km
Orët e makinerisë

3055 orët
Pesha bruto

7500 kg
Ngjyra

gri
Vendndodhja

Gjermani, Deutschland, Langenbach

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
rendimenti i fuqisë

131 hp
Shasia/pezullimi
gomat e përparme

405/80R20
gomat e pasme

405/80R20
Pajisja
vinç për kamion

Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

Rahmenwinde Werner 5to Zuglast; Kran Palfinger PK2500 A, Traglast bei 5m = 490kg

Der Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde ist ein gebraucht Unimog Angebot der Unimog Huber GbR. Der Mercedes Benz Unimog mit der Lagernummer UP06 hat seine Erstzulassung vom 25.02.1993 und eine Motorleistung laut Fahrzeugbrief von 98 kw. Die Kilometerleistung laut Tachograf beträgt 58054 km. Angaben zu den technischen Merkmalen des Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde: Der Unimog stammt aus der Baureihe 418 und hat einen Radstand von 2830mm. Die Ausführung des Frontanbausystems ist eine Kategorie 3 Anbauplatte. Die Hydraulikkomponenten des Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde bestehen aus 4 Hydraulikzellen. Diese ermöglichen den Einsatz als Arbeitsmaschine mit einer Vielzahl von verschiedensten An- und Aufbaugeräten. Zum Antrieb mechanisch getriebener Arbeitsgeräte oder extern angebrachter Hydraulikpumpen wird die Frontzapfwelle und die Heckzapfwelle verwendet. Für den Transport von Schüttgut verfügt der Unimog über eine Pritsche mit hydraulischem Kipperstempel. Die Pritsche wird neben dem Kipperstempel durch 2 Steckbolzen auf der Fahrzeugspinne befestigt und kann somit nach drei Seiten abkippen. Die Fahrzeuggeschwindigkeit des Unimog kann mit Hilfe der Arbeitsuntersetzung optimal an die Gegebenheiten und Arbeitsgeräte angepasst werden. Bitte beachten Sie, dass dieses Fahrzeug mit Rahmenwinde Werner 5to Zuglast; Kran Palfinger PK2500 A, Traglast bei 5m = 490kg angeboten wird.Der Listenpreis des Unimog 130 - U130 418 74426 mit Kran und Winde mit den beschriebenen Ausstattungsmerkmalen beträgt 59900 € netto. ......

 Email  Call

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right

59 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 6 373 599 ALL
  • ≈ 63 286 USD

Lizingu

Gjermani, Deutschland, Langenbach
watch_later
Ora lokale e shitësit:
17:14
4.9
15 komente
Dërgo mesazhin
I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Municipal/ Special vehicle
t1 test unit - Unimog Huber GbR