Reja dhe përdorur Zjarrfikëse në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Zjarrfikëse


   Faqja 1 e 16 1/16   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
IVECO 75-14 A - LF8/6 - Zjarrfikëse
 11
9 500 EUR
1993
19 000 km
139 hp

Sc Magerexim SRL

2

Rumani, Budila Brasov

CARMICHAEL MK12 6x6 - Zjarrfikëse
 12
Ankandi
1989
8 388 607 km

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

 Reynold Boughton 4x4 Barracuda - Zjarrfikëse
 20
Pyet për çmimin
1998
16 336 km
576 hp

Botuar: 4d

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

MAN Feuerwehrfahrzeug FLF KAT1 8x8 - Zjarrfikëse
 15
56 600 EUR
1986
46 044 km

Botuar: 6d

Allrad-Fahrzeuge Gasafi GmbH

Gjermani

Numri i referencës 396

Faun MLF16.30/45V - Zjarrfikëse
 15
1 000 EUR
Ankandi

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Stationsweg 90, Herkenbosch, 6075 CD

Numri i referencës 9586904

Klöckner- humboldt Magirus 170D11A - Zjarrfikëse
 15
250 EUR
Ankandi

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Stationsweg 90, Herkenbosch, 6075 CD

Numri i referencës 9586914

Mercedes-Benz 1120 automaat Ladderwagen - Zjarrfikëse
 7
Pyet për çmimin
1990
78 500 km
200 hp
Ngarkesa e dobishme: 980 kg

Botuar: 8d

Fitt Nederland B.V.

14

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës MB90-1120ladderwagen-*1

 FF 95 E 18 4x4 Doka, LF 8/6 FF 95 E 18 4x4 Doka, Euro Fire, LF 8/6 Feuerwehr - Zjarrfikëse
 1
32 292 EUR
1994
20 915 km
176 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 480 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85159

MAN 10.224 LC 4x2 BB, TLF16/12 10.224 LC 4x2 BB Doka, TLF16/12, 6-Zylinder Motor - Zjarrfikëse
 1
21 492 EUR
1996
69 500 km
220 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 770 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 83374

Opel Blitz Blitz, 1,75T, Oldtimer Feuerwehr mit Bett - Zjarrfikëse
 1
12 852 EUR
1959
100 000 km
62 hp

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 9027

Mercedes-Benz 1222 AF 4x4 Doka 1222 AF 4x4 Doka, TLF 16/25 NSW - Zjarrfikëse
 1
34 452 EUR
1986
33 000 km
216 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 400 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86034

Mercedes-Benz 1528 F 4x2 1528 F 4x2 DLK 12/9 LF, Metz, Staffel, LF, Drehleiter mit Korb - Zjarrfikëse
 1
39 852 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
71 970 km
278 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 205 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86265

Hanomag LF8 Markant L Diesel - Oldtimer Feuerwehrfahrzeug LF8 Markant L Diesel - Oldtimer Feuerwehrfahrzeug - Zjarrfikëse
 1
20 412 EUR
1963
23 482 km
69 hp

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 902696

Mercedes-Benz LAK 1924 4x4 TLF LAK 1924 4x4 TLF, Feuerwehr - Zjarrfikëse
 1
45 252 EUR
1974
34 075 km
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 885 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 900793

 B522-A0 4x4 Löschgruppenfahrzeug B522-A0 4x4 Löschgruppenfahrzeug LF 8/TS - Zjarrfikëse
 1
45 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
1960
23 300 km
59 hp

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 902328

Mercedes-Benz LAF 1113 B 4x4 Doka LAF 1113 B 4x4 Doka, LF 16 TS - Zjarrfikëse
 1
27 972 EUR
1990
26 658 km
168 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 680 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85856

 250D22 KW 16 MAGIRUS URANUS 250D22 KW 16 Feuerwehr Kranwagen - Zjarrfikëse
 1
109 080 EUR
1964
52 791 km
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 530 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 1750

 W50 4x4 W50 4x4, TLF 16 - Zjarrfikëse
 1
12 852 EUR
1983
16 000 km
125 hp

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 84979

Mercedes-Benz - L 1519 4x2 DL 30 L 1519 4x2 Feuerwehr Drehleiter DL30 - Zjarrfikëse
 1
16 092 EUR
1974
59 948 km
191 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 815 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 901091

Mercedes-Benz SK 2628 AK 6x6 SK 2628 AK 6x6 Kran Palfinger 31000 TW VKA - Zjarrfikëse
 15
65 772 EUR
Çmimi pa. TVSH
1985
34 000 km
279 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 370 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85748

Mercedes-Benz LAF 1113 B 4x4 Doka LAF 1113 B 4x4 Doka, LF 16 TS - Zjarrfikëse
 1
30 132 EUR
1983
20 100 km
168 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 770 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85591

1 2 3 16   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Municipal/ Special vehicles - Fire trucks
t1 old