Oferta të ngjashme

Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2014, 699 242 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Langenhagen
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2014
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2014, 665 738 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Langenhagen
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2014
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2014, 581 356 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Leopoldsdorf
29 900 EUR
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2014
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2014, 629 740 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Leopoldsdorf
26 800 EUR
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2014
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4x2 BLS
MAN TGX 18.480 4x2 BLS
2014, 429 150 km, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kirchberg
33 500 EUR
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4x2 BLS, 2014
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2014, 493 808 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Leopoldsdorf
35 500 EUR
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2014
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2014, 669 896 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Leopoldsdorf
26 900 EUR
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2014
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2014, 528 033 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Leopoldsdorf
29 800 EUR
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2014
Njësia e traktorit MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS
MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS
2014, 546 865 km, 4x2, Dizel
Itali, Piacenza
Njësia e traktorit MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS, 2014
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4x2 BLS EL
MAN TGX 18.480 4x2 BLS EL
2014, Dizel
Republika Çeke
27 460 EUR
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4x2 BLS EL, 2014
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL
MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL
2014, 500 627 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Danimarkë, Padborg
26 095 EUR
Njësia e traktorit MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL, 2014
Njësia e traktorit MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL
MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL
2014, 535 153 km, 4x2, Dizel
Itali, Piacenza
Njësia e traktorit MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL, 2014

Njësia e traktorit MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS

Marka MAN
Modeli MAN TGX 18.480 4X2 BLS
ID 974068
Viti i prodhimit 2014
Data e regjistrimit të parë 01.10.2014
Vendndodhja Itali, Piacenza
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 480 hp (357 KW)
 • bllokimi i diferencialit
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
 • ASR
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • baza e rrotës: 3 600 mm
 • ABS
 • gomat: 315/70 R 22.5
Kabina/pjesa e brendshme
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • drita shtesë
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • kompjuter bordi
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: njësia e traktorit MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": njësia e traktorit MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Njësia e traktorit
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.