Reja dhe përdorur ekskavatorë teleskopikë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Ekskavatorë teleskopikë


   Faqja 1 e 55 1/55   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
New Holland LM 415 A  - ekskavator teleskopik
 16
22 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007

Loparus

Lituani, Litauen

 Manitou MT 1337 SLT - ekskavator teleskopik
 1
27 050 EUR
1998
Dizel
Lartësia e ngritjes: 13 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 700 kg

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

Numri i referencës  16071

MANITOU MT1440 - ekskavator teleskopik
 20
39 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014

Botuar: 6min

Reijnders Trading B.V.

Holandë, HAELEN

 Manitou MT1030 - ekskavator teleskopik
 26
Ankandi

Botuar: 51min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049481

 2013 Merlo P38.14 - ekskavator teleskopik
 33
Ankandi
2013

Botuar: 52min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049469

 2019 JCB 535-140 - ekskavator teleskopik
 28
Ankandi
2019

Botuar: 52min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049446

 Manitou MT625 Telescopic Forklift - ekskavator teleskopik
 1
Pyet për çmimin
2012

Botuar: 1orë 45min

Equippo Auction

Belgjikë

Numri i referencës 20XXX

Manitou MT1840 Easy 75D ST5 S1 Valid inspection, *Guarante  - ekskavator teleskopik
 17
Pyet për çmimin
2023
Dizel
6 orët
Lartësia e ngritjes: 17 600 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Botuar: 4orë 11min

Pfeifer Rentals & Sales

12

Holandë, Niederlande, Groenlo

Numri i referencës PR-Id 61820

 2012 Merlo P38.13 - ekskavator teleskopik
 29
Ankandi
2012

Botuar: 4orë 42min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, North Rhine-Westphalia, Dormagen

Numri i referencës 200217410

 Manitou MT625H Comfort - ekskavator teleskopik
 10
Pyet për çmimin
2019
Dizel
1 521 orët
Lartësia e ngritjes: 5 850 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 4orë 57min

Scantruck A/S

8

Danimarkë, Skive

Numri i referencës 000119539

 Manitou MT625H Comfort - ekskavator teleskopik
 11
Pyet për çmimin
2019
Dizel
1 962 orët
Lartësia e ngritjes: 5 850 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 4orë 57min

Scantruck A/S

8

Danimarkë, Skive

Numri i referencës 000119638

 Kramer Allrad 480T - ekskavator teleskopik
 9
Ankandi

Botuar: 5orë 20min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100298143

 JCB 520-55 - ekskavator teleskopik
 9
Ankandi

Botuar: 5orë 24min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100298142

 Manitou MT1235 - ekskavator teleskopik
 9
Ankandi

Botuar: 5orë 26min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296145

 2019 Manitou MT1440 - ekskavator teleskopik
 40
Ankandi
2019

Botuar: 5orë 28min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352817

 2011 CAT TH414 - ekskavator teleskopik
 49
Ankandi
2011

Botuar: 5orë 33min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353184

 JCB 526-56 Agri - ekskavator teleskopik
 39
Ankandi

Botuar: 5orë 35min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296943

 JCB 537-135 - ekskavator teleskopik
 40
Ankandi

Botuar: 5orë 49min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296942

MANITOU MLT 960-145 - ekskavator teleskopik
 5
85 380 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
Lartësia e ngritjes: 9 000 mm

Botuar: 6orë 32min

Kazimiera Ból

Poloni, Czermin

JVB 540-140 Hi Viz  - ekskavator teleskopik
 14
49 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018

Botuar: 6orë 39min

Simex Baumaschinenhandel GmbH

7

Gjermani, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg

JCB LOADALL 540-170 T4I IIIB - ekskavator teleskopik
 20
Ankandi
2013
Dizel
4 736 orët

Botuar: 6orë 57min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Wisbech

Numri i referencës Q901WKE

MANITOU ULM 415 H Classic - ekskavator teleskopik
 10
Pyet për çmimin
2023
Dizel
5 orët

Botuar: 7orë 5min

Domnick + Müller GmbH + Co. KG

10

Gjermani, Friedrichsdorf

Numri i referencës 37289-2

1 2 3 55   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment - Telescopic handlers
t1 old