Reja dhe përdorur Ekskavatorë teleskopikë AUSA në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ekskavatorë teleskopikë AUSA

11
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
AUSA
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Ekskavator teleskopik Ausa T144H x4

202137 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1400 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 6d

18 500EUR

Ankandi
  • ≈ 1 917 691 ALL
  • ≈ 20 056 USD
202137 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1400 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
AUSA T204-H (Inoperable) - Ekskavator teleskopik: foto 1
AUSA T204-H (Inoperable) - Ekskavator teleskopik: foto 2
AUSA T204-H (Inoperable) - Ekskavator teleskopik: foto 3
AUSA T204-H (Inoperable) - Ekskavator teleskopik: foto 4
AUSA T204-H (Inoperable) - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Ekskavator teleskopik AUSA T204-H (Inoperable)

20142758 orët
Holandë
Botuar: 12d
Ankandi
20142758 orët
Holandë
Kontakto shitësin
AUSA Ausa T235H - Ekskavator teleskopik: foto 1
AUSA Ausa T235H - Ekskavator teleskopik: foto 2
AUSA Ausa T235H - Ekskavator teleskopik: foto 3
AUSA Ausa T235H - Ekskavator teleskopik: foto 4
AUSA Ausa T235H - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Ekskavator teleskopik AUSA Ausa T235H

2019dizel1105 orëtLartësia e ngritjes: 5000 mmKapaciteti ngritës: 2300 kg
Lituani, Kaunas
Botuar: 19dNumri i referencës  4310301

48 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 4 975 632 ALL
  • ≈ 52 037 USD
2019dizel1105 orëtLartësia e ngritjes: 5000 mmKapaciteti ngritës: 2300 kg
Lituani, Kaunas
Kontakto shitësin
AUSA Ausa T235H - Ekskavator teleskopik: foto 1
AUSA Ausa T235H - Ekskavator teleskopik: foto 2
AUSA Ausa T235H - Ekskavator teleskopik: foto 3
AUSA Ausa T235H - Ekskavator teleskopik: foto 4
AUSA Ausa T235H - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Ekskavator teleskopik AUSA Ausa T235H

2019dizel5080 orëtLartësia e ngritjes: 5000 mmKapaciteti ngritës: 2300 kg
Lituani, Kaunas
Botuar: 19dNumri i referencës  4310300

33 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 420 747 ALL
  • ≈ 35 775 USD
2019dizel5080 orëtLartësia e ngritjes: 5000 mmKapaciteti ngritës: 2300 kg
Lituani, Kaunas
Kontakto shitësin
Ausa T204H - Ekskavator teleskopik: foto 1
Ausa T204H - Ekskavator teleskopik: foto 2

Ekskavator teleskopik Ausa T204H

2022dizelLartësia e ngritjes: 4200 mmKapaciteti ngritës: 2000 kg
Lituani, Kaunas
Botuar: 19dNumri i referencës  4106255

58 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 6 064 051 ALL
  • ≈ 63 421 USD
2022dizelLartësia e ngritjes: 4200 mmKapaciteti ngritës: 2000 kg
Lituani, Kaunas
Kontakto shitësin
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Ekskavator teleskopik Ausa T144H x4

20201512 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1400 kg
Francë, BONSECOURS
Botuar: 1m 5dNumri i referencës 3963

31 000EUR

  • ≈ 3 213 429 ALL
  • ≈ 33 607 USD
20201512 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1400 kg
Francë, BONSECOURS
Kontakto shitësin
AUSA T 235 H X4 - Ekskavator teleskopik: foto 1
AUSA T 235 H X4 - Ekskavator teleskopik: foto 2
AUSA T 235 H X4 - Ekskavator teleskopik: foto 3
AUSA T 235 H X4 - Ekskavator teleskopik: foto 4

Ekskavator teleskopik AUSA T 235 H X4

E re2023dizelLartësia e ngritjes: 5000 mmKapaciteti ngritës: 2300 kg
Holandë
Botuar: 2m 10d
Pyet për çmimin
E re2023dizelLartësia e ngritjes: 5000 mmKapaciteti ngritës: 2300 kg
Holandë
Kontakto shitësin
AUSA ruwterrein verreiker T 144 H - Ekskavator teleskopik: foto 1
AUSA ruwterrein verreiker T 144 H - Ekskavator teleskopik: foto 2
AUSA ruwterrein verreiker T 144 H - Ekskavator teleskopik: foto 3
AUSA ruwterrein verreiker T 144 H - Ekskavator teleskopik: foto 4
AUSA ruwterrein verreiker T 144 H - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Ekskavator teleskopik AUSA ruwterrein verreiker T 144 H

E re2023dizelLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1350 kg
Holandë
Botuar: 2m 10d
Pyet për çmimin
E re2023dizelLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1350 kg
Holandë
Kontakto shitësin
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Ekskavator teleskopik Ausa T144H x4

E re2022Lartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1400 kg
Francë, BONSECOURS
Botuar: 2m 31dNumri i referencës 4778
Pyet për çmimin
E re2022Lartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1400 kg
Francë, BONSECOURS
Kontakto shitësin
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Ausa T144H x4 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Ekskavator teleskopik Ausa T144H x4

E re20223 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1400 kg
Francë, BONSECOURS
Botuar: 2m 31dNumri i referencës 4779
Pyet për çmimin
E re20223 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1400 kg
Francë, BONSECOURS
Kontakto shitësin
Ausa T204H - Ekskavator teleskopik: foto 1
Ausa T204H - Ekskavator teleskopik: foto 2
Ausa T204H - Ekskavator teleskopik: foto 3
Ausa T204H - Ekskavator teleskopik: foto 4

Ekskavator teleskopik Ausa T204H

2020dizel
Lituani
Botuar: 5m 17d
Pyet për çmimin
2020dizel
Lituani
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Ekskavatorë teleskopikë AUSA
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.