Ekskavator teleskopik Caterpillar TH 414 C Ładowark teleskopowa rok 2014 Sprowadzona Piękna nga Poloni, 39585 EUR në shitje - ID: 7927122
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
JCB 531-70 Ładowarka Teleskopowa rok 2016 Sprowadzona . - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 531-70 Ładowarka Teleskopowa rok 2016 Sprowadzona . - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 531-70 Ładowarka Teleskopowa rok 2016 Sprowadzona . - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 531-70 Ładowarka Teleskopowa rok 2016 Sprowadzona . - Ekskavator teleskopik: foto 4
JCB 531-70 Ładowarka Teleskopowa rok 2016 Sprowadzona . - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Ładowarka Teleskopowa rok 2016 Sprowadzona .

2016
Poloni, 62-200 GNIEZNO, UL 3 MAJA 55
Botuar: 1m 16d

38 973EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 046 527 ALL
 • ≈ 42 295 USD
2016
Poloni, 62-200 GNIEZNO, UL 3 MAJA 55
Caterpillar th 414c - Ekskavator teleskopik: foto 1
Caterpillar th 414c - Ekskavator teleskopik: foto 2
Caterpillar th 414c - Ekskavator teleskopik: foto 3
Caterpillar th 414c - Ekskavator teleskopik: foto 4
Caterpillar th 414c - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Ekskavator teleskopik Caterpillar th 414c

20136952 orët
Gjermani
Botuar: 1v 11mNumri i referencës 46618-YKCRYG5

42 199EUR

 • ≈ 4 381 479 ALL
 • ≈ 45 796 USD
20136952 orët
Gjermani
Kontakto shitësin
Caterpillar th 414 c - Ekskavator teleskopik: foto 1
Caterpillar th 414 c - Ekskavator teleskopik: foto 2
Caterpillar th 414 c - Ekskavator teleskopik: foto 3
Caterpillar th 414 c - Ekskavator teleskopik: foto 4
Caterpillar th 414 c - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

Ekskavator teleskopik Caterpillar th 414 c

201311447 orëtKapaciteti ngritës: 4 kg
Gjermani
Botuar: 2m 27dNumri i referencës 46618-7QDED8Z

46 282EUR

 • ≈ 4 805 413 ALL
 • ≈ 50 227 USD
201311447 orëtKapaciteti ngritës: 4 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Caterpillar TH414CGC - Ekskavator teleskopik: foto 1
Caterpillar TH414CGC - Ekskavator teleskopik: foto 2
Caterpillar TH414CGC - Ekskavator teleskopik: foto 3
Caterpillar TH414CGC - Ekskavator teleskopik: foto 4
Caterpillar TH414CGC - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Ekskavator teleskopik Caterpillar TH414CGC

2014dizel3821 orët
Holandë, Veghel
Botuar: 1m 25dNumri i referencës 70229803

39 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 101 245 ALL
 • ≈ 42 867 USD
2014dizel3821 orët
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
CAT TH 414C - Ekskavator teleskopik: foto 1
CAT TH 414C - Ekskavator teleskopik: foto 2
CAT TH 414C - Ekskavator teleskopik: foto 3
CAT TH 414C - Ekskavator teleskopik: foto 4
CAT TH 414C - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Ekskavator teleskopik CAT TH 414C

20136952 orët
Poloni
Botuar: 28dNumri i referencës 117

42 165EUR

 • ≈ 4 377 949 ALL
 • ≈ 45 759 USD
20136952 orët
Poloni
Kontakto shitësin
CAT TH 414 C - Ekskavator teleskopik: foto 1
CAT TH 414 C - Ekskavator teleskopik: foto 2
CAT TH 414 C - Ekskavator teleskopik: foto 3
CAT TH 414 C - Ekskavator teleskopik: foto 4
CAT TH 414 C - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

Ekskavator teleskopik CAT TH 414 C

201311447 orët
Poloni
Botuar: 28dNumri i referencës 114

46 245EUR

 • ≈ 4 801 572 ALL
 • ≈ 50 187 USD
201311447 orët
Poloni
Kontakto shitësin
2015 CAT TH414C - Ekskavator teleskopik: foto 1
2015 CAT TH414C - Ekskavator teleskopik: foto 2
2015 CAT TH414C - Ekskavator teleskopik: foto 3
2015 CAT TH414C - Ekskavator teleskopik: foto 4
2015 CAT TH414C - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (35)

Ekskavator teleskopik 2015 CAT TH414C

2015
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 21dNumri i referencës 140393320
Ankandi
2015
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Caterpillar TH414 MACHINE SUISSE - Ekskavator teleskopik: foto 1
Caterpillar TH414 MACHINE SUISSE - Ekskavator teleskopik: foto 2
Caterpillar TH414 MACHINE SUISSE - Ekskavator teleskopik: foto 3
Caterpillar TH414 MACHINE SUISSE - Ekskavator teleskopik: foto 4
Caterpillar TH414 MACHINE SUISSE - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Ekskavator teleskopik Caterpillar TH414 MACHINE SUISSE

20093487 orët
Francë, Neuville-Saint-Amand
Botuar: 1m 14dNumri i referencës 58008

35 600EUR

 • ≈ 3 696 312 ALL
 • ≈ 38 634 USD
20093487 orët
Francë, Neuville-Saint-Amand
Kontakto shitësin
Caterpillar catepillar th 407 c - Ekskavator teleskopik: foto 1
Caterpillar catepillar th 407 c - Ekskavator teleskopik: foto 2
Caterpillar catepillar th 407 c - Ekskavator teleskopik: foto 3
Caterpillar catepillar th 407 c - Ekskavator teleskopik: foto 4
Caterpillar catepillar th 407 c - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik Caterpillar catepillar th 407 c

20146500 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Gjermani
Botuar: 20orë 44minNumri i referencës 46618-RCYTCMX

35 956EUR

 • ≈ 3 733 275 ALL
 • ≈ 39 021 USD
20146500 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
2014 CAT TH417C - Ekskavator teleskopik: foto 1
2014 CAT TH417C - Ekskavator teleskopik: foto 2
2014 CAT TH417C - Ekskavator teleskopik: foto 3
2014 CAT TH417C - Ekskavator teleskopik: foto 4
2014 CAT TH417C - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (43)

Ekskavator teleskopik 2014 CAT TH417C

2014
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 27dNumri i referencës 140392642
Ankandi
2014
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin

Ekskavator teleskopik Caterpillar TH 414 C Ładowark teleskopowa rok 2014 Sprowadzona Piękna

Botuar: 3m 7d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Ekskavator teleskopik Caterpillar TH 414 C Ładowark teleskopowa rok 2014 Sprowadzona Piękna: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Ekskavator teleskopik Caterpillar TH 414 C Ładowark teleskopowa rok 2014 Sprowadzona Piękna: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 3m 7d

SHITUR

39 585EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 110 070 ALL
 • ≈ 42 959 USD

7 Dhjetor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Më shumë informacion

Stan techniczny: Nieuszkodzony

-

Ładowarka Teleskopowa rok 2014 Sprowadzona z Niemiec

 • CATERPILLAR TH 414 C na wyposażeniu widły ,
 • Model silnika: C3.4B
 • Pojemność skokowa: 3.6 l
 • Moc maksymalna : 74,4 Kw
 • Masa eksploatacyjna: 10095 kg
 • Udźwig nominalny 3.7 ton
 • Maksymalna wysokość podnoszenia 13.8 m
 • Prędkość maksymalna 35 km/h
 • Maksymalna wysokość podnoszenia – stabilizatory opuszczone 13.8 m - Maszyna bez luzów i wycieków w bardzo dobrym stanie ! Przepracowane Tylko 3240 MTH , ogumienie w 70% dobre dodatkowa hydraulika. Maszyna godna polecenia Bardzo Z

adbana Cena netto 171600.- zł. Brutto 211068.- zł Cena do rozsądnej negocjacji.

SHITUR

39 585EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 110 070 ALL
 • ≈ 42 959 USD

7 Dhjetor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - BARTZ BAGGER&BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ