Reja dhe përdorur Ekskavatorë teleskopikë GENIE në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ekskavatorë teleskopikë GENIE

14
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
GENIE
2017 Genie GTH-4018R - Ekskavator teleskopik: foto 1
2017 Genie GTH-4018R - Ekskavator teleskopik: foto 2
2017 Genie GTH-4018R - Ekskavator teleskopik: foto 3
2017 Genie GTH-4018R - Ekskavator teleskopik: foto 4
2017 Genie GTH-4018R - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (35)

Ekskavator teleskopik 2017 Genie GTH-4018R

2017
Gjermani
Botuar: 6dNumri i referencës 200235979
Ankandi
2017
Gjermani
Kontakto shitësin
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Ekskavator teleskopik Genie GTH3007

2007dizel9500 orët
Holandë
Botuar: 16d

15 950EUR

 • ≈ 1 656 072 ALL
 • ≈ 17 309 USD
2007dizel9500 orët
Holandë
Kontakto shitësin
Genie GTH4013 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Genie GTH4013 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Genie GTH4013 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Genie GTH4013 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Genie GTH4013 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

Ekskavator teleskopik Genie GTH4013

2012dizel4357 orëtLartësia e ngritjes: 13000 mm
Holandë
Botuar: 16d

26 950EUR

 • ≈ 2 798 191 ALL
 • ≈ 29 247 USD
2012dizel4357 orëtLartësia e ngritjes: 13000 mm
Holandë
Kontakto shitësin
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Ekskavator teleskopik Genie GTH3007

Gjermani
Botuar: 23dNumri i referencës 200235019
Ankandi
Gjermani
Kontakto shitësin
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Genie GTH3007 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (32)

Ekskavator teleskopik Genie GTH3007

Gjermani
Botuar: 23dNumri i referencës 200230714
Ankandi
Gjermani
Kontakto shitësin
2018 Genie GTH4018 - Ekskavator teleskopik: foto 1
2018 Genie GTH4018 - Ekskavator teleskopik: foto 2
2018 Genie GTH4018 - Ekskavator teleskopik: foto 3
2018 Genie GTH4018 - Ekskavator teleskopik: foto 4
2018 Genie GTH4018 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Ekskavator teleskopik 2018 Genie GTH4018

2018
Gjermani
Botuar: 23dNumri i referencës 200220149
Ankandi
2018
Gjermani
Kontakto shitësin
2019 Genie GTH-2506 - Ekskavator teleskopik: foto 1
2019 Genie GTH-2506 - Ekskavator teleskopik: foto 2
2019 Genie GTH-2506 - Ekskavator teleskopik: foto 3
2019 Genie GTH-2506 - Ekskavator teleskopik: foto 4
2019 Genie GTH-2506 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (33)

Ekskavator teleskopik 2019 Genie GTH-2506

2019
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 28dNumri i referencës 140392419
Ankandi
2019
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
2019 Genie GTH-2506 - Ekskavator teleskopik: foto 1
2019 Genie GTH-2506 - Ekskavator teleskopik: foto 2
2019 Genie GTH-2506 - Ekskavator teleskopik: foto 3
2019 Genie GTH-2506 - Ekskavator teleskopik: foto 4
2019 Genie GTH-2506 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (33)

Ekskavator teleskopik 2019 Genie GTH-2506

2019
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 28dNumri i referencës 140392424
Ankandi
2019
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Genie GTH4013 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Genie GTH4013 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Genie GTH4013 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Genie GTH4013 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Genie GTH4013 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

Ekskavator teleskopik Genie GTH4013

2011dizel4322 orëtLartësia e ngritjes: 13000 mm
Holandë
Botuar: 3m 7d

27 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 902 020 ALL
 • ≈ 30 332 USD
2011dizel4322 orëtLartësia e ngritjes: 13000 mm
Holandë
Kontakto shitësin
Genie GTH-4014 telescopic handler / only 2500 mth !/ 14m - Ekskavator teleskopik: foto 1
Genie GTH-4014 telescopic handler / only 2500 mth !/ 14m - Ekskavator teleskopik: foto 2
Genie GTH-4014 telescopic handler / only 2500 mth !/ 14m - Ekskavator teleskopik: foto 3
Genie GTH-4014 telescopic handler / only 2500 mth !/ 14m - Ekskavator teleskopik: foto 4
Genie GTH-4014 telescopic handler / only 2500 mth !/ 14m - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

Ekskavator teleskopik Genie GTH-4014 telescopic handler / only 2500 mth !/ 14m

20152500 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Poloni, KRAKÓW
Botuar: 3m 12dNumri i referencës 166749

40 300EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 184 308 ALL
 • ≈ 43 735 USD
20152500 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Poloni, KRAKÓW
Kontakto shitësin
Genie GTH 2506 Teleskoplader Vorführmaschine - Ekskavator teleskopik: foto 1
Genie GTH 2506 Teleskoplader Vorführmaschine - Ekskavator teleskopik: foto 2
Genie GTH 2506 Teleskoplader Vorführmaschine - Ekskavator teleskopik: foto 3
Genie GTH 2506 Teleskoplader Vorführmaschine - Ekskavator teleskopik: foto 4
Genie GTH 2506 Teleskoplader Vorführmaschine - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Ekskavator teleskopik Genie GTH 2506 Teleskoplader Vorführmaschine

2020800 orët
Austri
Botuar: 6m 24dNumri i referencës 169

58 800EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

20% TVSH

 • ≈ 6 105 145 ALL
 • ≈ 63 812 USD
2020800 orët
Austri
Kontakto shitësin
2010 GENIE GTH1056 15366 - Ekskavator teleskopik: foto 1
2010 GENIE GTH1056 15366 - Ekskavator teleskopik: foto 2
2010 GENIE GTH1056 15366 - Ekskavator teleskopik: foto 3
2010 GENIE GTH1056 15366 - Ekskavator teleskopik: foto 4
2010 GENIE GTH1056 15366 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Ekskavator teleskopik 2010 GENIE GTH1056 15366

2010
Meksikë
Botuar: 9m 35dNumri i referencës 15366

53 128EUR

 • ≈ 5 516 227 ALL
 • ≈ 57 657 USD
2010
Meksikë
Kontakto shitësin
GENIE GTH1056 15367 - Ekskavator teleskopik: foto 1
GENIE GTH1056 15367 - Ekskavator teleskopik: foto 2
GENIE GTH1056 15367 - Ekskavator teleskopik: foto 3
GENIE GTH1056 15367 - Ekskavator teleskopik: foto 4
GENIE GTH1056 15367 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Ekskavator teleskopik GENIE GTH1056 15367

Meksikë
Botuar: 9m 35dNumri i referencës 15367
Pyet për çmimin
Meksikë
Kontakto shitësin
Genie GTH-3007 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Genie GTH-3007 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Genie GTH-3007 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Genie GTH-3007 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Genie GTH-3007 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Ekskavator teleskopik Genie GTH-3007

2005
Danimarkë
Botuar: 10m 16dNumri i referencës 24358
Pyet për çmimin
2005
Danimarkë
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Ekskavatorë teleskopikë GENIE
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.