Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super nga Letoni, 36000 EUR në shitje - ID: 7138229
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

36 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 737 843 ALL
  • ≈ 39 069 USD

JCB 531-70 Agri Super

Ekskavator teleskopikJCB 531-70 Agri Super
2011|6805 orët|7000 mm|3100 kg

36 000EUR

Çmimi pa. TVSH

Kontakto shitësin

Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super

Botuar: 2m 23d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super: foto 1
Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super: foto 2
Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super: foto 3
Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super: foto 4
Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super: foto 5
Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super: foto 6
Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super: foto 7
Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super: foto 8
Ekskavator teleskopik JCB 531-70 Agri Super: foto 9
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 23d

Shtoni në të preferuarat
PDF

36 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 737 843 ALL
  • ≈ 39 069 USD
Kontakto shitësin
Marka

Viti i prodhimit

2011
Gjendja

e mirë
Orët e makinerisë

6805 orët
Shpejtësia maks

40 km/orë
Kapaciteti ngritës

3100 kg
Lartësia e ngritjes

7000 mm
Vendndodhja

Letoni, Rupniecibas 3A, Cesis, Cesu novads LV-4101

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

Used - very good condition

joystick control,

6705 hours,

6 Speed Powershift 40k,

, Boom suspension,

Auto reverse fan,

2WD/4WD select,

Air con,

460/70R24 40%,

Hydraulic Hitch,

Pallet forks

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

36 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 737 843 ALL
  • ≈ 39 069 USD
Letoni, Rupniecibas 3A, Cesis, Cesu novads LV-4101
Ora lokale e shitësit:
08:16
I besueshëm
5 Më shumë se 5 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Juris Artimovics
Latviešu, Polski, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - SIA "Agro Cēsis"