Reja dhe përdorur Ekskavatorë teleskopikë JOHN DEERE në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ekskavatorë teleskopikë JOHN DEERE

5
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
JOHN DEERE
JOHN DEERE 3415 - Ekskavator teleskopik: foto 1
JOHN DEERE 3415 - Ekskavator teleskopik: foto 2
JOHN DEERE 3415 - Ekskavator teleskopik: foto 3
JOHN DEERE 3415 - Ekskavator teleskopik: foto 4
JOHN DEERE 3415 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Ekskavator teleskopik JOHN DEERE 3415

200416566 orët
Itali, Roma
Botuar: 27dNumri i referencës 11002

18 500EUR

  • ≈ 1 917 691 ALL
  • ≈ 20 056 USD
200416566 orët
Itali, Roma
Kontakto shitësin
John Deere 3420 dismantled: only spare parts  - Ekskavator teleskopik: foto 1
Pyet për çmimin
2004
Suedi
Kontakto shitësin
John Deere 3200 - Ekskavator teleskopik: foto 1
John Deere 3200 - Ekskavator teleskopik: foto 2
John Deere 3200 - Ekskavator teleskopik: foto 3
John Deere 3200 - Ekskavator teleskopik: foto 4

Ekskavator teleskopik John Deere 3200

2001Lartësia e ngritjes: 5620 mmKapaciteti ngritës: 2800 kg
Gjermani, Bremen
Botuar: 1v 2mNumri i referencës 75808-329304810348

22 500EUR

  • ≈ 2 332 327 ALL
  • ≈ 24 392 USD
2001Lartësia e ngritjes: 5620 mmKapaciteti ngritës: 2800 kg
Gjermani, Bremen
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Ekskavatorë teleskopikë JOHN DEERE
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.