Ekskavator teleskopik JVB 540-140 Hi Viz nga Gjermani, 49800 EUR në shitje - ID: 7359992
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: JVB 540-140 Hi Viz

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
JCB 540-140 Hi Viz - Ekskavator teleskopik
camera_alt 14
49 800 EUR

Ekskavator teleskopik

2018

Botuar: 3m 6d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

8
Gjermani
JCB 540-140 Hi Viz - Ekskavator teleskopik
camera_alt 15
35 500 EUR

Ekskavator teleskopik

2017
5279 orët

Botuar: 1m 16d

Lagan Machinery Sales Ltd

Mbretëria e Bashkuar
JCB 540-140 Hi Viz - Ekskavator teleskopik
smart_displaycamera_alt 4
104 800 EUR

Ekskavator teleskopik

2022
dizel
329 orët
Lartësia e ngritjes: 13800 mm

Botuar: 13d

Buchhammer Handel GmbH

11
Gjermani
Jcb 540-140 HI-VIZ - Ekskavator teleskopik
camera_alt 9
64 900 EUR

Ekskavator teleskopik

2017
dizel
3843 orët
Lartësia e ngritjes: 14000 mm
Kapaciteti ngritës: 4000 kg

Botuar: 13d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8
Gjermani
 2017 JCB 540-140 Hi Viz - Ekskavator teleskopik
camera_alt 37
Pyet për çmimin
Ankandi

Ekskavator teleskopik

2017

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5
Mbretëria e Bashkuar
 2017 JCB 540-140 Hi Viz - Ekskavator teleskopik
camera_alt 36
Pyet për çmimin
Ankandi

Ekskavator teleskopik

2017

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5
Mbretëria e Bashkuar
 2018 JCB 525-60 Hi Viz - Ekskavator teleskopik
camera_alt 37
Pyet për çmimin
Ankandi

Ekskavator teleskopik

2018

Botuar: 8d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5
Mbretëria e Bashkuar
JCB 540-180 HI VIZ Valid inspection, *Guarantee! Diese - Ekskavator teleskopik
camera_alt 15
Pyet për çmimin

Ekskavator teleskopik

2017
dizel
6716 orët
Lartësia e ngritjes: 17510 mm
Kapaciteti ngritës: 4000 kg

Botuar: 3m 14d

Pfeifer Rentals & Sales

12
Holandë
JCB 540-180 HI VIZ Valid inspection, *Guarantee! Diese - Ekskavator teleskopik
camera_alt 17
Pyet për çmimin

Ekskavator teleskopik

2017
dizel
6730 orët
Lartësia e ngritjes: 17510 mm
Kapaciteti ngritës: 4000 kg

Botuar: 3m 14d

Pfeifer Rentals & Sales

12
Holandë
JCB 540-140 - Ekskavator teleskopik
camera_alt 12
5 000 EUR
gavel Ankandi

Ekskavator teleskopik

2018
5834 orët
Kapaciteti ngritës: 4000 kg

Botuar: 18d

Troostwijk Auctions

7
Holandë
Jcb 525-60HI-VIZ - Ekskavator teleskopik
camera_alt 9
66 500 EUR

Ekskavator teleskopik

2022
dizel
131 orët
Lartësia e ngritjes: 6000 mm
Kapaciteti ngritës: 2500 kg

Botuar: 7m 9d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8
Gjermani
 JCB 525-60 Hi-Viz - Ekskavator teleskopik
camera_alt 17
67 500 EUR

Ekskavator teleskopik

E re
2022

Botuar: 4m 7d

Kraus Baumaschinen GmbH

2
Gjermani

Ekskavator teleskopik JVB 540-140 Hi Viz

Botuar: 3m 24d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Ekskavator teleskopik JVB 540-140 Hi Viz: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Ekskavator teleskopik JVB 540-140 Hi Viz: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 3m 24d

SHITUR

49 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 298 919 ALL
 • ≈ 52 615 USD

16 Qershor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: JVB 540-140 Hi Viz

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Viti i prodhimit

2018
Vendndodhja

Gjermani, Deutschland, Sindelfingen/Stuttgart, Baden-Württemberg
Më shumë informacion
 • Year of construction 2018; * 4,300 hours; * Insert weight: 10,880 kg; * max. load 4,000 kg; * Lifting height 13.8 m; * Motor power 55 kW (75 hp); * pallet fork; * Top condition
 • SHITUR

  49 800EUR

  Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 5 298 919 ALL
  • ≈ 52 615 USD

  16 Qershor 2023

  Do you want to know prices for the similar offers?

  Hapni katalogun
  Reklamë e arkivuar

  Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: JVB 540-140 Hi Viz

  Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
  Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
  t1 old test archive
  t1 test archive - Material handling equipment
  t1 test archive - Simex Baumaschinenhandel GmbH