Ekskavator teleskopik Manitou MLA 628 nga Mbretëria e Bashkuar, 20790 EUR në shitje - ID: 7977247
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Manitou MLA628T - Ekskavator teleskopik: foto 1

Ekskavator teleskopik Manitou MLA628T

2007
Danimarkë
Botuar: 8m 11dNumri i referencës 25043
Pyet për çmimin
2007
Danimarkë
Kontakto shitësin
Manitou 628 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou 628 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou 628 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou 628 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou 628 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Ekskavator teleskopik Manitou 628

2005Lartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 2800 kg
Itali
Botuar: 5m 18d
Pyet për çmimin
2005Lartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 2800 kg
Itali
Kontakto shitësin
Manitou mla 629 - Ekskavator teleskopik: foto 1

Ekskavator teleskopik Manitou mla 629

20165650 orët
Gjermani
Botuar: 1m 22dNumri i referencës 46618-BEHGWJR

25 501EUR

 • ≈ 2 643 408 ALL
 • ≈ 27 646 USD
20165650 orët
Gjermani
Kontakto shitësin
Manitou MVT 628 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MVT 628 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MVT 628 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MVT 628 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MVT 628 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Ekskavator teleskopik Manitou MVT 628

20046800 orëtLartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 2800 kg
Itali
Botuar: 2m 8d

31 000EUR

 • ≈ 3 213 429 ALL
 • ≈ 33 607 USD
20046800 orëtLartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 2800 kg
Itali
Kontakto shitësin
MANITOU MLT628 - Ekskavator teleskopik: foto 1
MANITOU MLT628 - Ekskavator teleskopik: foto 2
MANITOU MLT628 - Ekskavator teleskopik: foto 3
MANITOU MLT628 - Ekskavator teleskopik: foto 4
MANITOU MLT628 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Ekskavator teleskopik MANITOU MLT628

19966177 orët
Itali, Roma
Botuar: 27dNumri i referencës 117817

13 500EUR

 • ≈ 1 399 396 ALL
 • ≈ 14 635 USD
19966177 orët
Itali, Roma
Kontakto shitësin
Manitou MLT628 Turbo - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MLT628 Turbo - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MLT628 Turbo - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MLT628 Turbo - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MLT628 Turbo - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Ekskavator teleskopik Manitou MLT628 Turbo

1996dizel6179 orëtKapaciteti ngritës: 2800 kg
Holandë
Botuar: 19orë 34minNumri i referencës 82491

5 000EUR

Çmimi pa. TVSH

Ankandi
 • ≈ 518 295 ALL
 • ≈ 5 420 USD
1996dizel6179 orëtKapaciteti ngritës: 2800 kg
Holandë
Kontakto shitësin
2020 Manitou MLA-T533 - Ekskavator teleskopik: foto 1
2020 Manitou MLA-T533 - Ekskavator teleskopik: foto 2
2020 Manitou MLA-T533 - Ekskavator teleskopik: foto 3
2020 Manitou MLA-T533 - Ekskavator teleskopik: foto 4
2020 Manitou MLA-T533 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Ekskavator teleskopik 2020 Manitou MLA-T533

2020
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 5dNumri i referencës 140397170
Ankandi
2020
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Manitou mla-t 533-145 v+ - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou mla-t 533-145 v+ - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou mla-t 533-145 v+ - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou mla-t 533-145 v+ - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou mla-t 533-145 v+ - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Ekskavator teleskopik Manitou mla-t 533-145 v+

20193650 orët
Gjermani
Botuar: 12dNumri i referencës 46618-CZTNKLX

56 031EUR

 • ≈ 5 808 117 ALL
 • ≈ 60 744 USD
20193650 orët
Gjermani
Kontakto shitësin
Manitou MLA-T 516-75 H - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MLA-T 516-75 H - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MLA-T 516-75 H - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MLA-T 516-75 H - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MLA-T 516-75 H - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (48)

Ekskavator teleskopik Manitou MLA-T 516-75 H

20211092 orëtLartësia e ngritjes: 5000 mmKapaciteti ngritës: 3500 kg
Danimarkë, Glostrup
Botuar: 9d

47 233EUR

Ankandi
 • ≈ 4 896 125 ALL
 • ≈ 51 206 USD
20211092 orëtLartësia e ngritjes: 5000 mmKapaciteti ngritës: 3500 kg
Danimarkë, Glostrup
Manitou MLA-T533-145V+ELITE ST5 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MLA-T533-145V+ELITE ST5 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MLA-T533-145V+ELITE ST5 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MLA-T533-145V+ELITE ST5 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MLA-T533-145V+ELITE ST5 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Ekskavator teleskopik Manitou MLA-T533-145V+ELITE ST5

2019dizel3940 orëtLartësia e ngritjes: 5200 mmKapaciteti ngritës: 3300 kg
Danimarkë, Skive
Botuar: 1vNumri i referencës 000120315
Pyet për çmimin
2019dizel3940 orëtLartësia e ngritjes: 5200 mmKapaciteti ngritës: 3300 kg
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin

Ekskavator teleskopik Manitou MLA 628

Botuar: 2m 24d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Ekskavator teleskopik Manitou MLA 628: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Ekskavator teleskopik Manitou MLA 628: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 2m 24d

SHITUR

20 790EUR

 • ≈ 2 155 070 ALL
 • ≈ 22 538 USD

14 Shkurt 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Viti i prodhimit

2009
Data e regjistrimit të parë

2009-00-00
Vendndodhja

SHITUR

20 790EUR

 • ≈ 2 155 070 ALL
 • ≈ 22 538 USD

14 Shkurt 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - LEON AND LEON LTD