Ekskavator teleskopik MANITOU MRT 2260 i ri në shitje - ID: 7325806
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

MANITOU MRT 2260

Ekskavator teleskopik i riMANITOU MRT 2260
E re|2023|2180 mm|6000 kg
Kontakto shitësin

Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260

Botuar: 2m 23d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 1
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 2
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 3
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 4
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 5
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 6
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 7
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 8
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 9
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 10
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 11
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 12
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 13
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 14
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 15
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 16
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 17
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 18
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 19
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 20
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 21
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 22
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 23
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 24
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 25
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 26
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 27
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 28
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 29
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 30
Ekskavator teleskopik i ri MANITOU MRT 2260: foto 31
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 23d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

3511300064
Viti i prodhimit

2023
E re

Gjendja

e re
Kapaciteti ngritës

6000 kg
Lartësia e ngritjes

2180 mm
Vendndodhja

Itali, PIAZZA FERNANDO DE LUCIA 35/37 00139 ROMA RM, Italy

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Kabina/pjesa e brendshme
kabina

dritat e punës

ngrohësi

Pajisja
pajisje

pirunjtë
Kërko informacion të detajuar
 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Itali, PIAZZA FERNANDO DE LUCIA 35/37 00139 ROMA RM, Italy
Ora lokale e shitësit:
07:13
I besueshëm
1 Më shumë se 1 vit me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - MAZZUOLI S.P.A.