Ekskavator teleskopik Manitou MT 1440 nga Francë, 26500 EUR në shitje - ID: 7977662
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Manitou MT 1440

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Ekskavator teleskopik Manitou MT 1440

2006dizel3535 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mm
Francë, ABLIS
Botuar: 1orë 7minNumri i referencës 17-0242

26 500EUR

 • ≈ 2 746 963 ALL
 • ≈ 28 729 USD
2006dizel3535 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mm
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Ekskavator teleskopik Manitou MT 1440

2015dizel925 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mm
Francë, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN
Botuar: 10m 17dNumri i referencës 230192

28 500EUR

 • ≈ 2 954 281 ALL
 • ≈ 30 897 USD
2015dizel925 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mm
Francë, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN
Kontakto shitësin
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Ekskavator teleskopik Manitou MT1440

20174519 orët
Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough
Botuar: 7m 30dNumri i referencës YP1224

46 818EUR

 • ≈ 4 853 107 ALL
 • ≈ 50 756 USD
20174519 orët
Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough
Kontakto shitësin
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Ekskavator teleskopik Manitou MT1440

2018dizel2300 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mm
Lituani, Vilnius
Botuar: 5m 17d
Pyet për çmimin
2018dizel2300 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mm
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Ekskavator teleskopik Manitou MT 1440

2020dizel2015 orët
Holandë, Veghel
Botuar: 1m 25dNumri i referencës 70229801

67 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 996 982 ALL
 • ≈ 73 178 USD
2020dizel2015 orët
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Ekskavator teleskopik Manitou MT 1440

20181500 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Belgjikë
Botuar: 2m 25dNumri i referencës 4310

58 500EUR

 • ≈ 6 064 051 ALL
 • ≈ 63 421 USD
20181500 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Belgjikë
Kontakto shitësin
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Ekskavator teleskopik Manitou MT1440

2018dizel
Lituani
Botuar: 3m 17d
Pyet për çmimin
2018dizel
Lituani
Kontakto shitësin
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MT 1440 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Ekskavator teleskopik Manitou MT 1440

E re2021dizel2067 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Holandë, Barneveld
Botuar: 11d

69 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 204 300 ALL
 • ≈ 75 346 USD
E re2021dizel2067 orëtLartësia e ngritjes: 14000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Holandë, Barneveld
Kontakto shitësin
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Ekskavator teleskopik Manitou MT1440

20083713 orët
Poloni, Płoty
Botuar: 3m 20d

41 752EUR

 • ≈ 4 327 970 ALL
 • ≈ 45 264 USD
20083713 orët
Poloni, Płoty
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Manitou MT1440 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Ekskavator teleskopik Manitou MT1440

2014dizel4958 orëtKapaciteti ngritës: 4000 kg
Holandë
Botuar: 14dNumri i referencës 82086

15 000EUR

Çmimi pa. TVSH

Ankandi
 • ≈ 1 554 885 ALL
 • ≈ 16 261 USD
2014dizel4958 orëtKapaciteti ngritës: 4000 kg
Holandë
Kontakto shitësin

Ekskavator teleskopik Manitou MT 1440

Botuar: 2m 24d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Ekskavator teleskopik Manitou MT 1440: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Ekskavator teleskopik Manitou MT 1440: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 2m 24d

SHITUR

26 500EUR

 • ≈ 2 746 963 ALL
 • ≈ 28 729 USD

15 Dhjetor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Manitou MT 1440

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Numri i referencës

17-0242
Viti i prodhimit

2006
Orët e makinerisë

3292 orët
Lartësia e ngritjes

14000 mm
Vendndodhja

Francë, 21 Rue de la Mairie 78660 ABLIS Ile-de-France, Yvelines 78, France
Motori/linja e ngarjes
karburanti

SHITUR

26 500EUR

 • ≈ 2 746 963 ALL
 • ≈ 28 729 USD

15 Dhjetor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Manitou MT 1440

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - ABLIS POIDS LOURDS