Reja dhe përdorur Ekskavatorë teleskopikë MATBRO në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ekskavatorë teleskopikë MATBRO

5
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
MATBRO
Matbro 300 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Matbro 300 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Matbro 300 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Matbro 300 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Matbro 300 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Ekskavator teleskopik Matbro 300

1997dizel6465 orëtKapaciteti ngritës: 3000 kg
Holandë
Botuar: 1dNumri i referencës 82487

2 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Ankandi
  • ≈ 259 572 ALL
  • ≈ 2 713 USD
1997dizel6465 orëtKapaciteti ngritës: 3000 kg
Holandë
Kontakto shitësin
Matbro TR 250 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Matbro TR 250 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Matbro TR 250 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Matbro TR 250 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Matbro TR 250 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Ekskavator teleskopik Matbro TR 250

1997dizel6628 orët
Lituani, Vilnius
Botuar: 12d

4 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 467 230 ALL
  • ≈ 4 883 USD
1997dizel6628 orët
Lituani, Vilnius
Kontakto shitësin
MATBRO TR 250-110 - Ekskavator teleskopik: foto 1
MATBRO TR 250-110 - Ekskavator teleskopik: foto 2
MATBRO TR 250-110 - Ekskavator teleskopik: foto 3
MATBRO TR 250-110 - Ekskavator teleskopik: foto 4
MATBRO TR 250-110 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Ekskavator teleskopik MATBRO TR 250-110

1997dizel9400 orëtLartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Poloni, POZNAŃ
Botuar: 2m 7d

14 884EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 545 390 ALL
  • ≈ 16 152 USD
1997dizel9400 orëtLartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Poloni, POZNAŃ
Matbro TS 300 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Matbro TS 300 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Matbro TS 300 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Matbro TS 300 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Matbro TS 300 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Ekskavator teleskopik Matbro TS 300

Poloni, 64-330 Jastrzębniki
Botuar: 2vNumri i referencës K4558
Pyet për çmimin
Poloni, 64-330 Jastrzębniki
Matbro TS 280 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Matbro TS 280 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Matbro TS 280 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Matbro TS 280 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Matbro TS 280 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Ekskavator teleskopik Matbro TS 280

Poloni, 64-330 Jastrzębniki
Botuar: 2vNumri i referencës K4557
Pyet për çmimin
Poloni, 64-330 Jastrzębniki
T1 new listing page - Ekskavatorë teleskopikë MATBRO
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.