Ekskavator teleskopik Merlo ROTO 40.30 MCSS nga Belgjikë, 25000 EUR në shitje - ID: 7979200
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Merlo ROTO 40.26MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 1
Merlo ROTO 40.26MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 2
Merlo ROTO 40.26MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 3
Merlo ROTO 40.26MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 4
Merlo ROTO 40.26MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik Merlo ROTO 40.26MCSS

20177500 orëtLartësia e ngritjes: 2600 mm
Danimarkë, Skive
Botuar: 1vNumri i referencës 000702488
Pyet për çmimin
20177500 orëtLartësia e ngritjes: 2600 mm
Danimarkë, Skive
Kontakto shitësin
MERLO ROTO 40-25MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 1
MERLO ROTO 40-25MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 2

Ekskavator teleskopik MERLO ROTO 40-25MCSS

200516000 orët
Itali, Roma
Botuar: 2m 18dNumri i referencës 10825

65 000EUR

 • ≈ 6 737 835 ALL
 • ≈ 70 467 USD
200516000 orët
Itali, Roma
Kontakto shitësin
MERLO ROTO40.26MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 1
MERLO ROTO40.26MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 2
MERLO ROTO40.26MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 3
MERLO ROTO40.26MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 4
MERLO ROTO40.26MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Ekskavator teleskopik MERLO ROTO40.26MCSS

20164123 orët
Holandë
Botuar: 19d
Ankandi
20164123 orët
Holandë
Kontakto shitësin
Merlo Roto 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 1
Merlo Roto 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 2
Merlo Roto 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 3
Merlo Roto 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 4
Merlo Roto 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik Merlo Roto 45.21 MCSS

20094790 orëtLartësia e ngritjes: 21000 mmKapaciteti ngritës: 4500 kg
Gjermani
Botuar: 9m 21d
Pyet për çmimin
20094790 orëtLartësia e ngritjes: 21000 mmKapaciteti ngritës: 4500 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Merlo ROTO 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 1
Merlo ROTO 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 2
Merlo ROTO 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 3
Merlo ROTO 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 4
Merlo ROTO 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Ekskavator teleskopik Merlo ROTO 45.21 MCSS

2020dizel987 orëtLartësia e ngritjes: 21000 mmKapaciteti ngritës: 4500 kg
Belgjikë, Evergem
Botuar: 2m 22d
Pyet për çmimin
2020dizel987 orëtLartësia e ngritjes: 21000 mmKapaciteti ngritës: 4500 kg
Belgjikë, Evergem
Kontakto shitësin
Merlo ROTO 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 1
Merlo ROTO 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 2
Merlo ROTO 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 3
Merlo ROTO 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 4
Merlo ROTO 45.21 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Ekskavator teleskopik Merlo ROTO 45.21 MCSS

20114987 orëtLartësia e ngritjes: 21000 mmKapaciteti ngritës: 4500 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 6d

5 600EUR

Ankandi
 • ≈ 580 490 ALL
 • ≈ 6 071 USD
20114987 orëtLartësia e ngritjes: 21000 mmKapaciteti ngritës: 4500 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
MERLO ROTO 45.21MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 1
MERLO ROTO 45.21MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 2
MERLO ROTO 45.21MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 3
MERLO ROTO 45.21MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 4
MERLO ROTO 45.21MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Ekskavator teleskopik MERLO ROTO 45.21MCSS

2017
Emiratet e Bashkuara Arabe
Botuar: 12d
Ankandi
2017
Emiratet e Bashkuara Arabe
Kontakto shitësin
Merlo 40.25 MCSS - Ekskavator teleskopik: foto 1

Ekskavator teleskopik Merlo 40.25 MCSS

20095230 orët
Gjermani
Botuar: 4m 15d
Pyet për çmimin
20095230 orët
Gjermani
Kontakto shitësin
Merlo Roto 40.18 EVS - Ekskavator teleskopik: foto 1
Merlo Roto 40.18 EVS - Ekskavator teleskopik: foto 2
Merlo Roto 40.18 EVS - Ekskavator teleskopik: foto 3
Merlo Roto 40.18 EVS - Ekskavator teleskopik: foto 4
Merlo Roto 40.18 EVS - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (27)

Ekskavator teleskopik Merlo Roto 40.18 EVS

2368 orëtLartësia e ngritjes: 17800 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 11d

13 750EUR

Ankandi
 • ≈ 1 425 311 ALL
 • ≈ 14 906 USD
2368 orëtLartësia e ngritjes: 17800 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
MERLO ROTO 40.25 - Ekskavator teleskopik: foto 1
MERLO ROTO 40.25 - Ekskavator teleskopik: foto 2
MERLO ROTO 40.25 - Ekskavator teleskopik: foto 3
MERLO ROTO 40.25 - Ekskavator teleskopik: foto 4
MERLO ROTO 40.25 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Ekskavator teleskopik MERLO ROTO 40.25

20065058 orët
Holandë
Botuar: 1d
Ankandi
20065058 orët
Holandë
Kontakto shitësin

Ekskavator teleskopik Merlo ROTO 40.30 MCSS

Botuar: 2m 23d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Ekskavator teleskopik Merlo ROTO 40.30 MCSS: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Ekskavator teleskopik Merlo ROTO 40.30 MCSS: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 2m 23d

SHITUR

25 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 591 475 ALL
 • ≈ 27 103 USD

22 Dhjetor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Numri i referencës

6534-001
Viti i prodhimit

2012
Orët e makinerisë

13479 orët
Vendndodhja

Belgjikë, Rue de l'industrie 20, B-1400 Nivelles
Më shumë informacion

Telescopic handler

Make: Merlo

Model: ROTO 40.30 MCSS

Year: 2012

Hours: 13,479 hours

Conditions: functional

See technical specifications sheet for more information

The price stated is the staring price / highest bid.

The auction starts from 13-12-2023 until 20-12-2023

Pickup city: Huy, Belgium

More information

Type: Telescopic forklift truck

SHITUR

25 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 591 475 ALL
 • ≈ 27 103 USD

22 Dhjetor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - AUCTELIA SA