Reja dhe përdorur Ekskavatorë teleskopikë nga Irlandë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ekskavatorë teleskopikë nga Irlandë

2
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Irlandë
Faresin 626E  - Ekskavator teleskopik: foto 1
Faresin 626E  - Ekskavator teleskopik: foto 2
Faresin 626E  - Ekskavator teleskopik: foto 3
Faresin 626E  - Ekskavator teleskopik: foto 4
Faresin 626E  - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)
Elektrike

Ekskavator teleskopik Faresin 626E

2022elektro55 orëtLartësia e ngritjes: 5900 mm
Irlandë
Botuar: 1m 4d

94 000EUR

  • ≈ 9 759 926 ALL
  • ≈ 102 013 USD
2022elektro55 orëtLartësia e ngritjes: 5900 mm
Irlandë
JCB 540-170 (2016) - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 540-170 (2016) - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 540-170 (2016) - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 540-170 (2016) - Ekskavator teleskopik: foto 4

Ekskavator teleskopik JCB 540-170 (2016)

20162296 orët
Irlandë, Cappanacreha
Botuar: 3m 29d

48 000EUR

  • ≈ 4 983 792 ALL
  • ≈ 52 092 USD
20162296 orët
Irlandë, Cappanacreha
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Ekskavatorë teleskopikë nga Irlandë
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.