Reja dhe përdorur Ekskavatorë teleskopikë nga Kinë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ekskavatorë teleskopikë nga Kinë

5
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Kinë
JCB 535 - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 535 - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 535 - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 535 - Ekskavator teleskopik: foto 4
JCB 535 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Ekskavator teleskopik JCB 535

20181900 orët
Kinë, Shanghai
Botuar: 1orë 32min

24 904EUR

  • ≈ 2 585 757 ALL
  • ≈ 27 027 USD
20181900 orët
Kinë, Shanghai
TCM 606 - Ekskavator teleskopik: foto 1
TCM 606 - Ekskavator teleskopik: foto 2
TCM 606 - Ekskavator teleskopik: foto 3
TCM 606 - Ekskavator teleskopik: foto 4
TCM 606 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

Ekskavator teleskopik TCM 606

2018dizel3800 orët
Kinë
Botuar: 1d

9 039EUR

  • ≈ 938 510 ALL
  • ≈ 9 809 USD
2018dizel3800 orët
Kinë
Kontakto shitësin
JCB 535 - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 535 - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 535 - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 535 - Ekskavator teleskopik: foto 4
JCB 535 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Ekskavator teleskopik JCB 535

20182800 orët
Kinë
Botuar: 1d

24 443EUR

  • ≈ 2 537 892 ALL
  • ≈ 26 526 USD
20182800 orët
Kinë
Kontakto shitësin
JCB 530 - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 530 - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 530 - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 530 - Ekskavator teleskopik: foto 4
JCB 530 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Ekskavator teleskopik JCB 530

20192800 orët
Kinë
Botuar: 1d

24 443EUR

  • ≈ 2 537 892 ALL
  • ≈ 26 526 USD
20192800 orët
Kinë
Kontakto shitësin
JCB 530-70 - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 530-70 - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 530-70 - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 530-70 - Ekskavator teleskopik: foto 4
JCB 530-70 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Ekskavator teleskopik JCB 530-70

2017dizel1900 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mm
Kinë
Botuar: 5m 15d

36 489EUR

  • ≈ 3 788 616 ALL
  • ≈ 39 599 USD
2017dizel1900 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mm
Kinë
T1 new listing page - Ekskavatorë teleskopikë nga Kinë
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.